- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Pobili go we trzech przed pizzerią

Mowa o trzech mieszańcach gminy Potok Górny. W ich ustaleniu pomógł monitoring. Bez powodu zaatakowali 26-letniego mężczyznę, gdy wyszedł z restauracji. Napastnicy zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Za to przestępstwo grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

 – Jak ustalono, do pobicia doszło w ubiegłym tygodniu przed pizzerią w Krzeszowie. Sprawcy zaatakowali 26-letniego mieszkańca powiatu niżańskiego, gdy wyszedł z restauracji. Bili i kopali poszkodowanego po głowie i całym ciele. Wcześniej wszyscy byli w pizzerii. Pobity mężczyzna i sprawcy siedzieli przy osobnych stolikach i nie doszło pomiędzy nimi do żadnej wymiany słów czy innego konfliktu – relacjonuje kom. Anna Kowalik, rzecznik prasowa niżańskiej policji. 

Całe zajście zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu restauracji. Dzięki zapisowi z kamer szybko udało się ustalić, kto stoi za pobiciem. Sprawcami okazali się trzej mieszkańcy powiatu biłgorajskiego. Dwóch w wieku 36 i jeden w wieku 46 lat.

Mężczyźni przyznali się do popełnionego przestępstwa i poddali dobrowolnie karze. Oprócz grzywny i podania wyroku do publicznej wiadomości, muszą zapłacić zadośćuczynienie poszkodowanemu.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Sylwia mówi

    Dokładnie !

  2. Piotr mówi

    Stare a gupie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.