- Reklama -

- Reklama -

Pobiegli po Ziemi Biłgorajskiej

Już po raz kolejny można było spędzić aktywnie niedzielę razem z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Ulicami miasta odbył się bieg uliczny.

3 października obył się XXXIII Ogólnopolski Bieg Uliczny Dziesiątka po Ziemi Biłgorajskiej. Został on zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Udział w wydarzeniu wzięło kilkaset osób.

Trasa zawodów przebiegała od Nadrzecza, gdzie zawodnicy rozpoczęli swoje zmagania, przez Majdan Gromadzki, Gromadę, do Biłgoraja, gdzie na placu OSiR-u zakończyli bieg.

Wyniki OPEN:

  1. Okseniuk Sergii – MK Luchesk
  2. Biały Michał – SKB Kraśnik
  3. Wójs Grzegorz – Stalowowolski Klub Biegacza

Wyniki OPEN K/M:

  • Kobiety
  1. Okseniuk Oksana – MK Luchesk
  2. Siembida Małgorzata – Stalowowolski Klub Biegacza
  3. Wasilewska Joanna
  • Mężczyźni
  1. Ćwikła Hubert
  2. Łukaszczyk Marcin
  3. Obszyński Marcin

Wyniki mieszkańców gminy Biłgoraj:

  • Kobiety
  1. Wasilewska Joanna
  2. Sosnowska-Swacha Dorota
  3. Altbaum-Błazik Marta – Fizjo&Gym Team
  • Mężczyźni
  1. Ćwikła Hubert – LKS Znicz Biłgoraj
  2. Łukaszczyk Marcin – Herba Team Biłgoraj
  3. Obszyński Marcin – Fizjo&Gym Team

Wyniki mieszkańców gminy Biłgoraj:

  • K20 (Kobiety w wieku 16-29 lat)
  1. Wasilewska Joanna
  • K30 (Kobiety w wieku 30-39 lat)
  1. Psuja Anna – Biegający Świdnik
  2. Sosnowska-Swacha Dorota
  3. Altbaum-Błazik Marta – Fizjo&Gym Team
  • K40 (Kobiety w wieku 40-49 lat)
  1. Skrzypczak Barbara – Stalowowolski Klub Biegacza
  2. Rychlak Monika – Stalowowolski Klub Biegacza
  3. Siembida Gertruda – Stalowowolski Klub Biegacza
  • K50 (Kobiety w wieku 50-59 lat)
  1. Orlowska Beata – Stalowowolski Klub Biegacza
  2. Żebrowska Jolanta – Chemik Noxy Puławy
  3. Szczepuch Dorota – BBL Zamość
  • K60+ (Kobiety w wieku 60 lat i starsze)
  1. Bemben Anna
  • M16 (Mężczyźni w wieku 16-19 lat)

- Reklama -

  1. Ćwikła Hubert – LKS Znicz Biłgoraj
  2. Wołoszyn Bartłomiej – LKS Znicz Biłgoraj
  • M20 (Mężczyźni w wieku 20-29 lat)
  1. Markowicz Łukasz – Wosiek Team
  • M30 (Mężczyźni w wieku 30-39 lat)
  1. Obszyński Marcin – Fizjo&Gym Team
  2. Tutka Dominik – Biłgoraj Biega
  3. Groch Łukasz
  • M40 (Mężczyźni w wieku 40-49 lat)
  1. Kiper Maciej – Jarosławski Biegacz
  2. Flejmer Karol – Dzikie Życie Run Team
  3. Łukaszczyk Marcin – Herba Team Biłgoraj
  • M50 (Mężczyźni w wieku 50-59 lat)
  1. Wyrostek Krzysztof
  2. Kołodziej Mariusz – Lubelski Węgiel Bogdanka
  3. Płecha Grzegorz – Centrum Dietetyczno-Sportowe
  • M60+ (Mężczyźni w wieku 60 lat i starsi)
  1. Łańcucki Stanisław – Stalowowolski Klub Biegacza
  2. Dryps Ryszard – Nowosarzyńska Grupa Biegowa
  3. Szabat Wiesław

Biegi dziecięce i młodzieżowe:

  • 400 m dziewczęta r. 2012 – 2013
  1. Magdalena Kołpa – SP Dereźnia
  2. Łucja Obszańska – SP Dąbrowica
  3. Patrycja Hachuj – SP Luch ów Dolny
  • 400 m chłopcy r. 2012 – 2013
  1. Maciej Kołodziej – SP Frampol
  2. Tomasz Mazur – SP 1 Biłgoraj
  3. Piotr Hachuj – SP Luch ów Dolny
  • 600 m dziewczęta r. 2010 – 2011
  1. Diana Łukasik – Biłgoraj
  2. Weronika Reichert – PSP2 Rudnik
  3. Milena Rębacz – Biłgoraj
  • 600 m chłopcy r. 2010 – 2011
  1. Oskar Wasilewski – SP 1 Biłgoraj
  2. Maksymilian Łukasik – PSP Biłgoraj
  3. Piotr Niemczyk – Lipiny Dolne
  • 800 m dziewczęta r. 2008- 2009
  1. Natalia Przytuła – ZSPiP Sól
  2. Agnieszka Rapa – SP 1 Biłgoraj
  3. Martyna Senderek – Biłgoraj
  • 800 m chłopcy r. 2008-2009
  1. Patryk Bartosik – Tarnogród
  2. Antek Wołoszyn – Biłgoraj
  3. Paweł Solak – Korczów
  • 800 m dziewczęta r. 2006 – 2007
  1. Kornelia Jagucak – Biłgoraj
  2. Julia Chamot – Tarnogród
  3. Kinga Cich – SP 1 Biłgora
  • 1000 m chłopcy r. 2006 – 2007
  1. Marcin Kusz – Biłgoraj
  2. Szymon Głowala – SP Korczów
  3. Patryk Solak – Korczów

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.