Szkolenie język ang/niem/ros

Pobił nastolatka na dworcu PKS

20-latek z gminy Józefów zaatakował w piątkowe popołudnie 16-letniego mieszkańca gminy Księżpol. Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie na dworcu PKS w Biłgoraju. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że do czekającego na autobus chłopaka podszedł mężczyzna pod wyraźnym działaniem alkoholu i po krótkiej wymianie zdań uderzył go, powodując obrażenia twarzy u 16-latka. Sprawca oddalił się z miejsca jednak był obserwowany przez świadków zdarzenia, którzy postanowili go śledzić i powiadomić policję – opisuje sierż. sztab. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec gminy Józefów. Mężczyzna był nietrzeźwy. Jak wykazał policyjny alkomat miał w organizmie równo 2 promile alkoholu. 20-latek zachowywał się agresywnie i został przewieziony do Izby Wytrzeźwień w Zamościu. Poszkodowany 16-latek został przewieziony do szpitala w Biłgoraju. Powiedział również policjantom, że nie wie dlaczego został zaatakowany i że nie zna 20-latka. Podczas zajścia zniszczeniu uległy także okulary młodego mężczyzny.

Sprawca zajścia za swoje zachowanie tłumaczyć się będzie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.