- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Po trzech lata wracają piłkarskie derby

Trzy lata trzeba było czekać na taki mecz o ligowe punkty. W najbliższą sobotę, Olimpiakos Tarnogród zagra z Gromem Różaniec w piłkarskiej klasie okręgowej. Zapowiadamy już dziś, bo ten mecz elektryzuje wielu mieszkańców gminy. Im bliżej prestiżowej rywalizacji, tym bardziej napięcie rośnie.

- Reklama -

Olimpiakos Tarnogród musiał poczekać na Grom Różaniec. Trochę to trwało, bo piłkarze z Różańca, rywalizowali w IV lidze. Teraz po spadku do okręgówki, czas w końcu na odpowiedź na pytanie. Kto rządzi w gminie Tarnogród? Kto ma najlepszych piłkarzy?

W obu zespołach przed tym sezonem doszło do sporych zmian. Olimpiakos do samego końca walczył o utrzymanie w okręgówce. Cel osiągnął, a tuż po ostatni meczu klub podziękował za współpracę trenerowi Krystianowi Halejcio i kilku zawodnikom z Podkarpacia. Drużynę przejął grający trener – Robert Klecha, od lat związany z Olimpiakosem.

mr-1000x200px

W Gromie Różaniec zmian jeszcze więcej. Spadek z IV ligi skończył się zwolnieniem trenera Dariusza Majchera. Z Gromem pożegnali się też podstawowi do tej pory zawodnicy. Paćkowski  przeszedł do Łady Biłgoraj, Stefan, Podolak i Pigan do Pogoni Leżajsk. A na ławce trenerskiej usiadł Siergiej Sawczuk.

I jak jest? I na razie oba zespoły spisują się całkiem przyzwoicie. 

Olimpiakos Tarnogród jest póki co siódmy i w czterech kolejkach okręgówki wygrał dwa mecz, ma jeden remis i porażkę. Grom wygląda jeszcze lepiej, bo zajmuje piąte miejsce, choć ma tyle samo punktów co wicelider i traci tylko dwa oczka do prowadzącej Pogoni 96 Łaszczówka.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Zapowiadają się  bardzo zacięte i wyrównane derby gminy Tarnogród. Na kogo stawiacie i jaki wynik? Zobaczymy jaką intuicję mają kibice i czytelnicy.

 

Olimpiakos Tarnogród – Grom Różaniec (sobota, 2 września, godzina 17:00).

 

 

foto: Adam Szymanik (fotografia z pasją)

 

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.