- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Po raz siedemnasty pojechali na Ukrainę

W Biłgoraju mieszkańcy pokazują serce. Dzięki darowiznom ludzi dobrej woli udało się już po raz siedemnasty wysłać transport z pomocą dla Nowowołyńska - partnerskiego miasta Biłgoraja w Ukrainie.

- Reklama -

W środę 28 grudnia, z Biłgoraja wyruszył kolejny transport z pomocą dla Ukrainy. To już siedemnasty transport z darami organizowany przez Urząd Miasta Biłgoraja dla Nowowołyńska – partnerskiego miasta w Ukrainie.

Wśród darów znalazły się konserwy mięsne i rybne, pasztety, napoje energetyczne, batony, baterie, paliwo turystyczne oraz dwa agregaty prądotwórcze. Całkowity koszt transportu został wyceniony na kwotę ponad 27 tys. złotych.

Mulawa podziękowania

-W imieniu władz Nowowołyńska bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wpłaty, każdy dar i wszelką pomoc udzielaną Ukraińcom. Prosimy o dalsze wspieranie pogrążonej wojną Ukrainy i dokonywanie cyklicznych wpłat, które umożliwią dokonanie zakupu artykułów pierwszej potrzeby. Nasza pomoc jest im teraz naprawdę bardzo potrzebna, a pomagając Ukraińcom pomagamy również sobiemówi Pawel Jednacz, rzecznik prasowy UM Biłgoraja

 

 

Przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na poniższe konto.

PKO BP SA
nr rachunku: 25 1020 3147 0000 8402 0166 8292

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Dla wpłat z zagranicy (for payments from abroad):
Kod SWIFT/BIC: BPKOPLPW
IBAN/nr rachunku (account number): PL25 1020 3147 0000 8402 0166 8292

 

 

 

Foto/info: UM Biłgoraj

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.