kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Pożegnanie w magistracie

- Reklama -

W związku z tym wydarzeniem w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie, podczas którego sekretarz gminy Józef Rudy w imieniu swoim, burmistrza Frampola oraz wszystkich pracowników złożył paniom serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę, życzliwość i zaangażowanie w powierzone obowiązki. Koleżanki i koledzy z pracy żywią nadzieję, że dołączone do życzeń bukiety kwiatów i pamiątki w postaci wydawnictw książkowych będą przywoływały tylko miłe wspomnienia związane z frampolskim magistratem.

Inspektor Barbara Wach była związana z tutejszym urzędem od 37 lat. 1 października 1979 roku rozpoczęła pracę na stanowisku referenta spraw wewnętrznych. W 1987 roku powierzono jej pełnienie obowiązków na stanowisku ds. podatków i opłat, na którym pracowała do dnia przejścia na emeryturę.

urząd MArszałkowski projekt

Inspektor Marta Charkot rozpoczęła pracę we Frampolu 2 maja 1989 roku na stanowisku inspektora ds. budownictwa. Od roku 2006 pełniła obowiązki inspektora ds. obsługi kasy. Przed zatrudnieniem w urzędzie była pracownikiem Biłgorajskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego.

Podobna uroczystość miała miejsce w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej we Frampolu. Pracę zakończyła i przeszła na zasłużoną emeryturę Halina Bryła. Przypomnieć należy, iż pani Halina wiele lat również pracowała w UM we Frampolu, w referacie organizacyjnym.

Wszystkim paniom pracownicy urzędu życzą zdrowia i podkreślają, że emerytura jest po to, aby czerpać z życia pełnymi garściami i delektować się każdą chwilą, realizując odkładane wcześniej plany i marzenia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.