Telc B2

- Reklama -

Płk Bogdan Kiełbasa powalczy o mandat posła

Biłgorajska lewica w nadchodzących wyborach do Sejmu RP postawiła na kandydaturę Bogdana Kiełbasy. W wyborach wystartuje on z ostatniej pozycji na liście Komitetu Wyborczego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, który skupia m.in. działaczy Wiosny i Razem.

Pułkownik rezerwy Bogdan Kiełbasa jest kolejnym kandydatem, który z powiatu biłgorajskiego będzie walczył o mandat poselski. Jego kandydaturę zgłosiła biłgorajska lewica. Bogdan Kiełbasa pochodzi z Korytkowa Dużego, a obecnie mieszka w Biłgoraju. Jest przewodniczącym Rady Osiedla Sitarska-Kępy. Przez 34 lata pełnił zawodową służbę wojskową. Jest praktykującym katolikiem.

 Bogdan Kiełbasa w minionych wyborach samorządowych startował z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Janusza Rosłana. – Start w wyborach samorządowych i uzyskanie w nich dobrego wyniku był dla mnie impulsem do udziału w kolejnych wyborach, tj. do rady osiedla. Mieszkańcy ocenili i zdecydowali wtedy, że zostałem przewodniczącym Rady Osiedla Sitarska-Kępy – mówi Bogdan Kiełbasa.

- Reklama -

 

W ten sposób dotychczasowa służba Polsce, została zastąpiona służbą mojej Małej Ojczyźnie – dodaje kandydat do Sejmu RP. W życiu wojskowym, a teraz cywilnym kieruję się zasadą, że trzeba umiejętnie wyzwalać pozytywną energię u ludzi, bo ludzie są dobrzy i ja wierzę w ich dobroć. Dlatego otrzymując propozycję kandydowania do Sejmu RP z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej, przyjąłem ją z ogromnym poczuciem odpowiedzialności za Polskę – mówi Bogdan Kiełbasa.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Bartek mówi

    czy z ostatniego czy z pierwszego miejsca warto byłoby mieć „naszego” posła z Biłgoraja

  2. Bartek mówi

    czy z ostatniej pozycji czy z pierwszej – warto byłoby mieć „naszego” posła z Biłgoraju

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.