- Reklama -

- Reklama -

Plener fotograficzny

24 października 2018 r. odbył się Plener Fotograficzny, którego głównym organizatorem był Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Zaproszeni fotografowie amatorzy i profesjonaliści wraz z modelkami i modelami przez kilka godzin mogli pracować w kompleksie Pensjonatu Roztocze w Obszy. Celem pleneru był rozwój i promocja miłośników fotografii, budowanie więzi i współpracy oraz spędzania wolnego czasu poprzez fotografowanie

- Reklama -

Tematami przewodnimi były suknie balowe i suknie ślubne prezentowane w przepięknych pomieszczeniach Pensjonatu, a także stylizacja wiejska wykonana w dziewiętnastowiecznej chacie czy stadninie koni. Pomimo chłodnej pogody atmosfera panująca na plenerze była wspaniała, co wpłynęło na pozytywną współpracę fotografów i modeli.

Organizatorzy zapewniali obecność modeli i modelek, wizażystów oraz fryzjerów. Główną pomysłodawczynią całego wydarzenia była miłośniczka fotografii, uczennica Technikum Fryzjerskiego Gabriela Marczak. Osobą odpowiedzialną za prawidłowy przebieg pleneru była pani Monika Buczek. Pani Danuta Demucha i Iwona Kozyra sprawowały opiekę uczniów przy tworzeniu fantastycznych fryzur, a pani Beata Gąska nadzorowała pracę przy robieniu profesjonalnego makijażu. Efektem wspólnej pracy fotografów będzie wystawa poplenerowa w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju oraz w Biłgorajskim Centrum Kultury.

Fotografowie: Agnieszka Piecko-Żak, Paweł Kowal, Andrzej Węzka, Gabriela Marczak, Zuzanna Rak, Magdalena Marzec.

- Reklama -

Modele: Marta Voznenko, Mikołaj Pawłowski, Dominik Siembida, Olha Vitvicka, Martyna Gozdecka, Diana Kotuła, Agnieszka Matys, Ilona Łukasik, Jakub Wasąg, Gabriela Marczak.

Fryzjerzy: Natalia Przytuła, Klaudia Wasąg, Angelika Jung, Alicja Kręt, Małgorzata Żyła, Natalia Bulak.

Wizażyści: Patrycja Szczygielska, Natalia Kargol, Hubert Popik, Weronika Chuda.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.