- Reklama -

Plener Fotograficzny „Oblicza Roztocza”

 

28 maja br. odbył się Plener Fotograficzny „Oblicza Roztocza”, którego głównym organizatorem był Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Zaproszeni  fotografowie amatorzy i profesjonaliści wraz z modelkami i modelami przez kilka godzin mogli pracować na terenie kompleksu Zajazd Nadrzecze w Nadrzeczu. Dzięki przychylności właścicieli zajazdu uczestnicy pleneru mogli zajrzeć w najbardziej urokliwe miejsca, które na co dzień nie są zauważane przez osoby zatrzymujące się w restauracji.

Celem pleneru był rozwój i promocja miłośników fotografii, możliwość zdobycia doświadczenia, praca z modelami, doskonalenie warsztatu pracy. Tematem przewodnim był styl boho oraz sportowy, prezentowane na terenie Zajazdu. Słoneczna pogoda dopisała, wiec można było w pełni wykorzystać miejsca położone w całym kompleksie.

Organizatorzy zapewniali obecność modeli i modelek, wizażystów oraz fryzjerów. Była to druga część pleneru, pierwsza miała miejsce w październiku 2018 r., którego pomysłodawczynią była miłośniczka fotografii, uczennica Technikum Fryzjerskiego Gabriela Marczak. Osobą odpowiedzialną za prawidłowy przebieg pleneru były panie Monika Buczek oraz Anna Chwedyk. Panie Danuta Demucha i Iwona Kozyra sprawowały opiekę nad uczniami przy tworzeniu fantastycznych fryzur. Efektem wspólnej pracy fotografów będzie wystawa poplenerowa w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju oraz w Biłgorajskim Centrum Kultury.

Fotografowie: Agnieszka Piecko-Żak „Malinowe Studio”, Andrzej Węzka „MisterFoto”, Gabriela Marczak, Zuzanna Rak, Mateusz Padiasek „Bajkowe Foto”, Patrycja Pitra, członek Stowarzyszenia Fotograficznego Rzeszów, Karolina Szubiak, Marlena Paluch.

Modele: Marta Voznenko, Olha Vitvicka, Martyna Gozdecka, Jakub Wasąg, Dominika Waliłko, Gabriela Chołyst, Joanna Mojak, Amelia Strzęciwilk, Aleksandra Bździuch, Piotr Magdziarz, Dominik Grzyb.

Fryzjerzy: Natalia Przytuła, Angelika Jung, Oliwia Maciocha, Natalia Zdybel, Gabriela Baran, Gabriela Marczak.

Wizażyści: Alicja Kręt, Gabriela Marczak.

*

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.