- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Plejada gwiazd zjedzie do Korchowa by pomóc Asi i Szymkowi

Już niebawem w Korchowie I odbędzie się zabawa z udziałem wielu gwiazd. A cel jest bardzo szczytny, bo cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie Asi i Szymka z Przymiarek.

- Reklama -

 

Asia i Szymek z Przymiarek potrzebuje pomocy! Chorują mama i syn.

Rodzinę Dziduchów z Przymiarek nieszczęście dotknęło podwójnie – z nieuleczalną chorobą od siedmiu lat zmaga się Szymek, a rok temu ciężko zachorowała jego mama Asia.

Dla lokalnej społeczności los rodziny nie jest obojętny, dlatego organizują zabawę charytatywną, która odbędzie się 6 stycznia w remizie w Korchowie I. Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie Asi i jej syna.

- Reklama -

Cała plejada gwiazd zjedzie do Korchowa. Zagrają: MALIBU, VEEGAS, SOLARIS, YARGO, DJ W-YOU, SHANTEL.

 

11-letni Szymek choruje od siedmiu lat na zespół nerczycowy polegający na przewlekłym zapaleniu kłębuszków nerkowych, co powoduje zatrzymywanie wody w organizmie i przedostawaniem się białka do moczu (białkomocz). Choroba jest nieuleczalna, wymaga stałej opieki lekarskiej i częstych wizyt w szpitalu. Szymek przyjmuje na stałe leki, które nie są tanie. Do tego dochodzą dojazdy do lekarzy i koszty związane z pobytem w szpitalu.
Mama Szymka, Asia, zachorowała na raka nerki rok temu. Guz został wycięty, lecz dał przeżuty na kręgosłup i powrócił na nerkę. W tym momencie Asia jest po operacji kręgosłupa, nie ma jednego kręgu i ma wstawione usztywnienie na odcinek piersiowy. Guz ulokował się również w odcinku lędźwiowym na trzech kręgach i w prawej piersi

 

 

To już kolejna impreza organizowana dla Asi i Szymka przez lokalną społeczność.  Pierwsza zabawa w Korchowie odbyła się w sierpniu https://gazetabilgoraj.pl/zabawa-charytatywna-w-korchowie-kazdy-moze-pomoc-chorej-asi-dziduch-i-jej-synkowi/

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. az mówi

    Piętnaście milionów na muzeum w Osuchach.
    Coś więcej dodać?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.