- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Plac zabaw w Biłgoraju będzie jak nowy (foto)

W Biłgoraju jeszcze w tym roku będzie nowy plac zabaw. Inwestycja za 800 tys. zł powstanie przy głównej ulicy miasta.-Mamy nadzieję, że projekt skweru spodoba się zarówno dorosłym mieszkańcom jak i dzieciom - mówią przedstawiciele Urzędu Miasta.

- Reklama -

Na skwerze przy ul. Ogrodowej, T. Kościuszki i Ks. Samoleja w Biłgoraju wkrótce powstanie nowy plac zabaw. Zastąpi stary, wysłużony, który prosi się o remont:

 

-Mamy nadzieję, że projekt skweru spodoba się zarówno dorosłym mieszkańcom jak i dzieciom. Urządzenia zabawowe, na które miasto pozyskało dofinansowanie z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014 – 2021, będą dostosowane do potrzeb dzieci niepełnosprawnych. Przewidujemy wykonanie nasadzeń nowych krzewów, montaż energooszczędnego oświetlenia i monitoringu. Jeżeli wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem, to w czerwcu bieżącego roku miasto ogłosi przetarg na dostawę urządzenia zabawowego i wykonanie robót budowlanych. Planowany termin odnowienia skweru zaplanowano na koniec października 2023 roku wyjaśnia Paweł Jednacz, rzecznik prasowy UM Biłgoraja 

 

 

Grzegorz Wróbel

W budżecie miasta na ten cel przeznaczona została kwota 800 tys. złotych.

 

Wizualizacja projektu

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

OBECNIE

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.