- Reklama -

Plac zabaw naprawiony

Na prośbę naszego Czytelnika kilka tygodni temu pisaliśmy o stanie urządzeń na jednym z placów zabaw w Tarnogrodzie. – Dzieciom wpadają nogi w te dziury – pisał wtedy mieszkaniec Tarnogrodu, wyjaśniając, że uszkodzone urządzenia są szczególnie niebezpieczne dla najmłodszych dzieci. 

- Reklama -

Z otrzymaną informacją oraz zdjęciem zwróciliśmy się do miejscowego magistratu. Jak się dowiedzieliśmy, gmina Tarnogród nie ma łatwego zadania, ponieważ posiada oficjalnie na terenach gminnych 14 placów zabaw ogólnodostępnych oraz siłownię zewnętrzną. Osiem placów zlokalizowanych jest w Tarnogrodzie, a pozostałe sześć na wioskach. Placami zajmują się szkoły, rady sołeckie i dzielnic. Mimo że remonty są przeprowadzane każdej wiosny wiadomo, że zawsze coś może ulec zniszczeniu. Jak zapewniał burmistrz miasteczka, każda usterka jest wtedy weryfikowana i naprawiana.

Tak też było i tym razem. – Bardzo dziękuję za podjętą interwencję. Wszystko zostało naprawione – dziękował nasz Czytelnik. Teraz rodzice bez obaw o swoje dzieci mogą korzystać z tego placu zabaw. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.