- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Plac zabaw jeszcze przed wakacjami

Kolejny w gminie Józefów nowoczesny plac zabaw z elementami siłowni zewnętrznej powstanie w Tarnowoli. Wykonawcy robót są już wybrani, a obydwa obiekty powinny być gotowe przed wakacjami.

- Reklama -

Przy świetlicy wiejskiej w Tarnowoli najmłodsi mieszkańcy będą mieć do dyspozycji m.in.: zjeżdżalnie, huśtawki, karuzelę i tor sprawnościowy. Miłośnikom aktywnego spędzania wolnego czasu na siłowni gmina chce udostępnić kilka urządzeń do wzmacniania mięśni ramion, klatki piersiowej, pleców, nóg i rąk.

Zakup i montaż wszystkich elementów placu zabaw i siłowni będzie kosztować w sumie ponad 70 tysięcy złotych, które będą pochodzić z gminnego budżetu.

- Reklama -

W ostatnich tygodniach bardziej nowoczesne, bezpieczne i atrakcyjne dla użytkowników stały się też place zabaw w Długim Kącie Osadzie, Górnikach i Hamerni oraz przy ul. Źródlanej w Józefowie. W trzech pierwszych gmina wymieniła urządzenia na istniejących obiektach, a ten w Józefowie został doposażony w nowy sprzęt. W każdym z tych miejsc zostały również zamontowane elementy siłowni zewnętrznych, a wszystko kosztowało prawie 230 tysięcy złotych.

 

fot. UM Józefów

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.