- Reklama -

- Reklama -

Piwnice bloku w wodzie

Mieszkańcy bloku przy ul. Zamojskiej mają problem z zalewanymi piwnicami. Ich zdaniem sytuacja ta występuje nie tylko po ostatnich ulewnych deszczach, lecz nagminnie.

- Reklama -

 

Do Redakcji NOWej Gazety Biłgorajskiej zgłosili się mieszkańcy bloku Towarzystwa Budownictwa Społecznego, znajdującego się przy ulicy Zamojskiej 84a. W ostatnim czasie piwnice bloków tonęły w wodzie. – Po deszczach zalewa nam piwnice i korytarze wewnątrz piwnic. Kilka lat temu było robione odwodnienie w tych piwnicach, ale jak widać niezbyt właściwie, bo już nie działa tak, jak powinno – dodają. Zaznaczają, że woda powoli opada, jednak nieprzyjemny zapach pozostał.

Problem z podtopieniami piwnic znany jest Jackowi Grabkowi, prezesowi TBS. Jak podkreśla, po oddaniu do użytku bloku piwnice były nagminnie zalewane. Wykonany został drenaż i problem ustąpił. Zdaniem prezesa, obecne podtopienia to wynik ulew, które przeszły nad miastem.

– Woda jest wypompowywana przez naszych pracowników nie tylko z piwnic bloku przy ulicy Zamojskiej, ale również Łąkowej – mówi prezes.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Zapewnia, że jeśli problem będzie się powtarzał, będzie interweniował.

red.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Znjj mówi

    Blok TBS przy ul. Włosiankarskiej i ta sama sytuacja. Mieszkańcy od początku maja z tym problem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.