- Reklama -

- Reklama -

Piwnice bloku w wodzie

Mieszkańcy bloku przy ul. Zamojskiej mają problem z zalewanymi piwnicami. Ich zdaniem sytuacja ta występuje nie tylko po ostatnich ulewnych deszczach, lecz nagminnie.

 

Do Redakcji NOWej Gazety Biłgorajskiej zgłosili się mieszkańcy bloku Towarzystwa Budownictwa Społecznego, znajdującego się przy ulicy Zamojskiej 84a. W ostatnim czasie piwnice bloków tonęły w wodzie. – Po deszczach zalewa nam piwnice i korytarze wewnątrz piwnic. Kilka lat temu było robione odwodnienie w tych piwnicach, ale jak widać niezbyt właściwie, bo już nie działa tak, jak powinno – dodają. Zaznaczają, że woda powoli opada, jednak nieprzyjemny zapach pozostał.

Problem z podtopieniami piwnic znany jest Jackowi Grabkowi, prezesowi TBS. Jak podkreśla, po oddaniu do użytku bloku piwnice były nagminnie zalewane. Wykonany został drenaż i problem ustąpił. Zdaniem prezesa, obecne podtopienia to wynik ulew, które przeszły nad miastem.

- Reklama -

– Woda jest wypompowywana przez naszych pracowników nie tylko z piwnic bloku przy ulicy Zamojskiej, ale również Łąkowej – mówi prezes.

Zapewnia, że jeśli problem będzie się powtarzał, będzie interweniował.

red.

 

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Znjj mówi

    Blok TBS przy ul. Włosiankarskiej i ta sama sytuacja. Mieszkańcy od początku maja z tym problem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.