- Reklama -

- Reklama -

Pisarz z Biłgoraja wrócił do swojej szkoły

Kojarzycie Marcina Kowala z Biłgoraja? Nie dość, że jest pisarzem, to jeszcze absolwentem I LO im.ONZ w Biłgoraju. Absolwentem, który nie zapomniał o swojej szkole i właśnie wrócił do uczniów na spotkanie autorskie. Jak zostać pisarzem? W jaki sposób zainteresować czytelnika? I skąd brać pomysły? M.in. o to pytali biłgorajscy licealiści.

- Reklama -

​Pytań naprawdę było sporo. Jak odnaleźć w sobie odwagę, aby własne teksty „z szuflady” pokazać innym? Jak długo trwa proces wydawania książki? – odpowiadał Marcin Kowal, autor książek „Rubieże rzeczywistości”, „Imigrant na Wyspach” i „Stażysta”.
Zaproszony gość – absolwent liceum w Biłgoraju, podczas spotkania z młodzieżą opowiadał nie tylko o swojej twórczości literackiej, ale także o pracy i codziennym życiu w kilku krajach Europy. Z sentymentem wspominał czas spędzony w I LO im.ONZ i ze swojej perspektywy podpowiadał licealistom, na co szczególnie powinni zwrócić uwagę, aby dobrze wybrać drogę własnego rozwoju. Namawiał młodych ludzi, aby nie bali się wychodzić ze swojej strefy komfortu i podejmowali nowe wyzwania:

 

– ​Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze, a pan Marcin Kowal dał się poznać jako niezwykle serdeczny człowiek, z dużym poczuciem humoru i pozytywnej energii. Obiecał, że przekaże zainteresowanym uczniom dostęp elektroniczny do swoich książek i wyraził chęć udziału w podobnych spotkaniach w przyszłości – przekazuje biłgorajska szkoła.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

foto: I LO im.ONZ w Biłgoraju

 

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.