Życzenia – Nadleśnictwo Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Pirat drogowy uderzył w radiowóz

28 grudnia przed godziną 18.00 dyżurny komendy otrzymał informację, że kierujący samochodem bmw na niemieckich numerach rejestracyjnych, poruszający się w kierunku Zwierzyńca może być pod wpływem alkoholu. Informacja natychmiast trafiła do policyjnych patroli. Na ul. Zamojskiej w Zwierzyńcu mundurowi zauważyli opisywany pojazd. Niestety mimo podanych sygnałów kierowca zlekceważył nakaz zatrzymania. Omijając radiowóz podjął ucieczkę, kierując się w stronę Krasnobrodu. W Guciowie kierujący bmw uderzył w policyjnego nissana. Mimo kolizji mężczyzna nadal kontynuował ucieczkę. Zatrzymany został kiedy w okolicach miejscowości Zielone wjechał w leśny kompleks.

- Reklama -

Za kierownicą bmw na niemieckich numerach rejestracyjnych, siedział 29-letni mieszkaniec gm. Biłgoraj. Badanie alkomatem pokazało, że mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości. W organizmie miał 1,5 promila alkoholu. Młodzieniec nie posiadał przy sobie dokumentu uprawniającego do kierowania pojazdami.

29-latek trafił do policyjnego aresztu. Niebawem odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za ten czyn grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, nie uniknie również odpowiedzialności za spowodowanie zdarzenia drogowego oraz szereg innych wykroczeń.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.