- Reklama -

Piraci na drodze

W miniony weekend funkcjonariusze ruchu drogowego biłgorajskiej jednostki zatrzymali do kontroli drogowej dwóch mężczyzn, którzy przekroczyli dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość. Kierowcy stracili uprawnienia do kierowania na trzy miesiące, zostali również ukarani mandatami i punktami karnymi.

- Reklama -

    W miniony weekend funkcjonariusze ruchu drogowego biłgorajskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przekroczyli dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość. W sobotnie popołudnie około godziny 15:10 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki Audi. 42-latek z gminy Goraj w miejscowości Księżpol na ul. Biłgorajska jechał z prędkością 106 km/h. Z kolei w niedzielę tuż po godzinie 17:00 policjanci zatrzymali kierowcę samochodu marki BMW, który jechał z prędkością 112 km/h przez miejscowość Płusy.
   Mężczyźni na trzy miesiące stracili uprawnienia do kierowania, zostali również ukarani mandatami i punktami karnymi. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Andżej mówi

    A zielone audi na zdjęciu to przypadek czy jakaś prywata do młodej pieczarki ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.