- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Piotr Lisiczka wśród najlepszych z całego świata

Piotr Lisiczka z Biłgoraja zmierzył się z ninjami z całego świata podczas Mistrzostw Świata w Ameryce. Znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych.

- Reklama -

Od 1 do 4 kwietnia w Karolinie Północnej, w Greensboro w USA odbyły się Mistrzostwa Świata National Ninja League 2022. Jako jeden z trzech Polaków wziął w nich udział znany ze świetnego występu w programie Ninja Warrior Polska Piotr Lisiczka.

– Na 123 uczestników zająłem kolejno: 10. miejsce w kategorii „World Championship” oraz 34. miejsce „Strongest Ninja” – mówi Piotr Lisiczka, ninja.

Madziar_Wybory

Mimo że wyjazd był bardzo kosztowny, udało się zebrać na niego pieniądze, dzięki pomocy różnych osób i organizacji z Biłgoraja.

– Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować za wsparcie finansowe moim kolegom z OSP RWIE w Biłgoraju, prezesowi Street Workout Biłgoraj Dominikowi Paluchowi, Zarządowi Powiatu Biłgorajskiego na czele ze starostą Andrzejem Szarlipem i burmistrzowi miasta Biłgoraja Januszowi Rosłanowi. Bez nich ta podróż nie byłaby możliwa – dziękuje Piotr Lisiczka.

To nie ostatnie zawody młodego ninja z Biłgoraja. Już niedługo zobaczymy go na kolejnych.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

– Jestem dumny, że mogłem reprezentować Biłgoraj na arenie międzynarodowej. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby to nie był mój ostatni występ i dołożę wszelkich starań, by w przyszłości wypadać jeszcze lepiej – dodaje Piotrek.

Wszelkie informacje oraz wyczyny Piotrka Lisiczki będzie można znaleźć na Facebooku „Piotr Lisiczka – Ninja” oraz na Instagramie „liseczektypeczek”.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.