- Reklama -

- Reklama -

Piłkarze wracają na boiska. Już w środę następna kolejka

W środę (24.08) na boiska wracają piłkarze zamojskiej klasy okręgowej. W środku tygodniu rozegrają trzecią kolejkę spotkań. Najciekawiej zapowiada się mecz w Biłoraju, gdzie Łada podejmie Tanew Majdan Stary.

- Reklama -

I Łada i Tanew, na razie bez porażki w tegorocznych rozgrywkach. I w obu zespołach sporo nowych twarzy. O rewolucji kadrowej w Biłgoraju – informowaliśmy. Co w Majdanie Starym? Z wypożyczenia  do Olendra Sól, powrócił do Tanwi – Daniel Luchowski. W Majdanie Starym zagra też napastnik Damian Związko z Tarpana Korchów, oraz Kacper Maciocha pozyskany z Orionu Dereźnia. Trenerem niezmiennie jest doświadczony Bogdan Antolak, jak mówią niektórzy największa wartość dodana klubu z Majdanu Starego.  Spotkanie w Biłgoraju rozpoczyna się o godzinie 16:00.

O pierwsze punkty w tym sezonie zagra Olimpiakos Tarnogród. I to na boisku w Łaszczowie, a Korona podobnie jak Olimpiakos po dwóch kolejkach też bez zdobyczy punktowej.

Victoria Łukowa w środę o 16:00 zagra z Granicą Lubuczy Królewska. Co ważne, podopieczni Marcina Mury, w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Czas na pierwsze zwycięstwo.

- Reklama -

Najtrudniejsze zadanie z zespołów reprezentujących powiat biłgorajski, czeka Włókniarz Frampol. Zespół Bartłomieja Kowalika wyjeżdża na mecz do Huczwy Tyszowce. Czyli na boisko spadkowicza z IV ligi i aktualnego lidera zamojskiej klasy okręgowej.

 

 

Orkan Bełżec Omega Stary Zamość 24 sierpnia, 17:00
Graf Chodywańce Unia Hrubieszów 24 sierpnia, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj Tanew Majdan Stary 24 sierpnia, 16:00
Huczwa Tyszowce Włókniarz Frampol 24 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów Olimpiakos Tarnogród 24 sierpnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka Hetman Zamość 24 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn Igros Krasnobród 24 sierpnia, 16:00
Victoria Łukowa Granica Lubycza Królewska 24 sierpnia, 16:00

 

 

 

fot. zdjęcie ilustracyjne/ Tanew Majdan Stary

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.