- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Piłkarskie sparingi drużyn z powiatu (wyniki)

Coraz bliżej do rozpoczęcia nowego sezonu piłkarskiego. Drużyny z powiatu biłgorajskiego rozgrywają w ten weekend mecze kontrolne. I kilka z nich odbyło się w sobotę. M.in. w Tarnogrodzie, Tereszpolu i Woli Różanieckiej. Oto wyniki

- Reklama -

W Tarnogrodzie zmierzyły się dwa zespoły, które za chwilę będą rywalizować o punkty w klasie okręgowej. Gospodarze nie mieli za dużo do powiedzenia w meczu ze spadkowiczem z IV ligi – Błękitnymi Obsza. Olimpiakos przegrał 2:5, a bramki dla gości zdobyli: dwie Ugochukwu Chikatara, Vladyslav Shukailo oraz zawodnicy testowani.

We Frampolu, Włókniarz który spadł do klasy A, podejmował Iskrę Krzemień. Gospodarze przegrali 1:2. Jedyną bramkę dla Włókniarza zdobył zawodnik testowany, po asyście Marka Pydy.

Madziar_Wybory
W drugim meczu kontrolnym przed rozpoczęciem nowego sezonu, grający w piłkarskiej klasie B – Orzeł Tereszpol pokonał Aleksandrią Aleksandrów. 6:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli:
Krzysztof Pardo, Artem Matwiejew, Michał Róg x2, Dawid Oszmaniec x2

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

W starciu dwóch drużyn z piłkarskiej klasy B, KS Wola Różaniecka wygrywa z Piastem Babice 5:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Grzegorz Uchman (dwie), Patryk Burda, Dawid Kocioł  i Łukasz Karaś.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.