- Reklama -

- Reklama -

Piłkarskie emocje w IV lidze. Kibice pomogą?

Przed nami piłkarskie emocje w IV lidze. I Grom Różaniec i Błękitni Obsza zagrają na swoich boiskach. Zapraszamy kibiców w imieniu naszych zespołów. Oba niedzielne mecze rozpoczynają się o godzinie 14:00.

- Reklama -

Do Różańca przyjeżdża spadkowicz z III ligi i aktualny wicelider – Tomasovia Tomaszów Lubelski.

Nie jesteśmy na pewno faworytem, ale w tej lidze każdy wynik jest możliwy. Każdy z każdym może wygrać. Powalczyliśmy w Krasnymstawie, blisko było w Kraśniku i mam nadzieję, że w końcu skutecznie będzie z Tomasovią. Tych punktów nam zaczyna powoli brakować, bo powinniśmy już mieć 4-5 punktów więcej. Ale walczymy o pierwszą piątkę. Myślę, że z Granitem Bychawa i Spartą Rejowiec Fabryczny. Tylko drużyna nie może zawodzić w kluczowych momentach. Tylko los nie będzie nam cały czas podawał ręki, musimy też w końcu dać coś z siebie w tym kierunku – mówi prezes Gromu, Robert Kupczak. 

- Reklama -

Błękitni Obsza walczą, ale dalej pozostają bez zwycięstwa w IV lidze. I to jako jedyny zespół w IV lidze. W niedzielę o punkty zagrają z Gryfem Gmina Zamość:

Pocieszające jest to, że w każdym meczu fizycznie wyglądamy dobrze i w końcówkach meczu zdobywamy bramki, kiedy rywale opadają z sił. Tylko zwycięstwa dalej brakuje – mówi Piotr Paluch, szkoleniowiec Błękitnych Obsza.

 

 

 

Grom Różaniec Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 października, 14:00
Kryształ Werbkowice Start Krasnystaw 16 października, 15:00
Granit Bychawa POM Iskra Piotrowice 16 października, 15:00
Błękitni Obsza Gryf Gmina Zamość 16 października, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny Stal Kraśnik 16 października, 13:00

 

 

info: 90minut.pl/ foto: Grom Różaniec

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.