- Reklama -

Piknik piłkarski dla dzieci i młodzieży

28 lipca po raz pierwszy zorganizowany został piknik piłkarski Gromu Różaniec. Zaproszone były wszystkie dzieci z rodzicami i młodzież.

Nie zabrakło świetnej zabawy, gry w piłkę i dobrze spędzonego czasu. Zarówno pogoda jak i frekwencja dopisały. O 14 piknik rozpoczęto pokazowym treningiem dla dzieci z roczników 2013-2014. Następnie odbyły się mecze starszych dzieci przeplatane treningami piłkarskimi. Jedną z głównych atrakcji dnia był mecz rodzice kontra dzieci. Oczywiście to ci młodsi gracze cieszyli się z wygranej. Dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych była darmowa dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy i grill.

  

- Reklama -

– Zawsze organizowaliśmy Memoriał imienia Antoniego Buńko, w tym roku postanowiliśmy zrobić coś innego. Tym razem chcieliśmy zorganizować udaną imprezę dla dzieci. Bez alkoholu, a z wieloma atrakcjami dla najmłodszych. Praktycznie wszystko jest dziś dla nich za darmo. Cała ta impreza powstała również dzięki dofinansowaniu z Banku Spółdzielczego i Gminy Tarnogród. Cieszymy się widząc tak dużą liczbę dobrze bawiących się dzieci – wypowiadał się Robert Kupczak Prezes Gromu Różaniec.
Rodzice cieszą się z nowego pomysłu klubu i maja nadzieje że piknik odbędzie się ponownie za rok.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.