- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Pijany zatrzymany

W minioną sobotę w miejscowości Gromada w gminie Biłgoraj około godziny 21 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy zatrzymali do kontroli samochód marki BMW. Teraz jego kierowca odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

 

12 września w Gromadzie (gmina Biłgoraj) około godziny 21 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy zatrzymali do kontroli samochód marki BMW. Pojazdem kierował 61-latek z gminy Biłgoraj, który jak wykazało przeprowadzone przez mundurowych badanie, w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Ponadto pojazd, którym kierował, nie posiadał aktualnych badań technicznych.

- Reklama -

– Mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności – informuje sierż. sztab. Agnieszka Pintal z biłgorajskiej policji.

Kierowcy, którzy łamią przepisy drogowe, stanowią zagrożenie dla uczestników ruchu. Alkohol za kierownicą jest niedozwolony prawnie i stanowi zagrożenie.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.