Korol

- Reklama -

Pijany wjechał do rowu

 

Dzisiaj w nocy dyżurny biłgorajskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Goraj na drodze wojewódzkiej 835, samochód wjechał do rowu. Kierujący pojazdem marki Renault, 21-latek miał prawie promil alkoholu w organizmie. Policjantom tłumaczył, że chciał zrobić sobie przerwę na papierosa i pomylił wjazd.

- Reklama -

Dzisiaj w nocy o godz. 00:20 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Goraj, DW-835, samochód wjechał do rowu. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący samochodem marki Renault, 21-latek z gminy Chrzanów był nietrzeźwy. Przeprowadzone przez mundurowych badannie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie promil alkoholu. Funkcjonariuszom tłumaczył, że chciał zatrzymać się na chwilę i pomylił wjazd. Razem z nim autem podróżował z 17-letni kolega. Mężczyznom nic się nie stało. Jak się okazało, samochód nie posiadał aktualnych badań technicznych.

Policjanci zatzrymali kierujacemu prawo jazdy. Za spowodowanie kolizji drogowej i kierowanie w stanie nietrzeźwości 21-latek odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.