- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Pijany uciekał przed policjantami

33-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego kierujący motorowerem w województwie podkarpackim, chcąc uniknąć kontroli drogowej, zlekceważył wydawane przez policjantów sygnały do zatrzymania się i zaczął uciekać. Okazało się, że mężczyzna był pijany.

- Reklama -

22 czerwca przed godz. 18 w Majdanie Sieniawskim uwagę policjantów zwrócił kierujący motorowerem. Mężczyzna w trakcie jazdy nie korzystał z kasku ochronnego, a motorower nie posiadał tablic rejestracyjnych. Funkcjonariusze dali kierowcy sygnał do zatrzymania się, ten jednak nie reagował i zaczął uciekać. Policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, i ruszyli za nim w pościg.

- Reklama -

– Kierujący jednośladem podczas ucieczki stworzył zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów mężczyzna wjechał na pole uprawne, tam porzucił pojazd i dalszą ucieczkę kontynuował pieszo. Po kilku minutach został zatrzymany przez sieniawskich policjantów – informuje rzecznik prasowy przeworskiej policji. 

Okazało się, że jest to 33-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Mężczyzna był nietrzeźwy. Alkomat wskazał ponad pół promila alkoholu w jego organizmie.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.