- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Pijany porzucił auto, zabrał psa i uciekł boso

Policjanci zatrzymali 29-latka, który pijany przemierzał zamojski powiat volkswagenem z uszkodzonym kołem. W jego porzuconym aucie policjanci znaleźli czarnoprochową broń.

- Reklama -

 

Mężczyzna, jadąc przez miejscowość Mokre, zauważył volkswagena, którego kierujący poruszał się zygzakiem od pobocza do osi jezdni. Świadek podjął próbę jego zatrzymania. W trakcie rozmowy zauważył, że mężczyzna trzyma w ręku butelkę z alkoholem. Niestety, po krótkiej wymianie zdań kierowca z impetem odjechał w kierunku miejscowości Płoskie.

24-latek, kontynuując za nim jazdę, zadzwonił na policję, informując o zdarzeniu.

– W czasie jazdy uciekinier nagle w celu ominięcia zatoru na drodze zjechał do rowu, a następnie na chodnik, uszkadzając przednie koła. Pomimo tych uszkodzeń nadal kontynuował jazdę i zatrzymał się dopiero na jednym z parkingów przy ul. Szczebrzeskiej w Zamościu. Tam pozostawił pojazd i wraz ze swoim psem rasy pitbull boso rzucił się do ucieczki – mówi asp. Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji.

- Reklama -

Funkcjonariusze zamojskiej drogówki zabezpieczyli porzucony pojazd. Wewnątrz na przednim siedzeniu pasażera znaleźli długą broń czarnoprochową. Kolejny patrol po chwili zatrzymał uciekiniera. Okazał się nim 29-latek z powiatu biłgorajskiego.

Badanie stanu trzeźwości potwierdziło, że był nietrzeźwy. Miał 1,6 promila. Ponadto przeprowadzony test wykazał u niego obecność narkotyków. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna trafił też do policyjnego aresztu.

WM

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Krewetek Tygrysi mówi

    Wiadomość z ostatniej chwili. Ponoć wziął w rękę kamyk zielony i pojechał pociągiem a że nucił pod nosem piosenkę to wzięli go za pijanego.

  2. Rycho Rysiński mówi

    Tego gościa pokazali w Polsacie. Ale będzie sławny… 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.