- Reklama -

Pijany policjant doprowadził do kolizji

Policjant, będąc pod wpływem alkoholu, doprowadził do kolizji. Jechał ze swoim kilkuletnim synem. Teraz komendant powiatowy Policji w Biłgoraju wszczął procedurę w kierunku zwolnienia go ze służby. 

19 października po godzinie 22.00 doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego, którego, jak się okazało, kierowcą był funkcjonariusz policji. Do zdarzenia doszło w miejscowości Dereźnia Zagrody. 44-latek znajdował się w czasie wolnym od służby. Funkcjonariusz podróżował razem ze swoim kilkuletnim synem. Na szczęście, nikomu nic poważnego się nie stało. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala i po nie długim czasie wypuszczone do domu. Mężczyzna był nietrzeźwy. Wszystkie czynności na miejscu zdarzenia  zostały wykonane pod nadzorem prokuratora.

- Reklama -

– 44-latek znajdował się w czasie wolnym od służby. Mężczyzna był nietrzeźwy. Wszystkie czynności na miejscu zdarzenia zostały wykonane pod nadzorem prokuratora – podaje młodszy aspirant Joanna Klimek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju pracował w sekcji dochodzeniowej, teraz wobec 44-letniego mieszkańca Biłgoraja jest prowadzone postępowanie. Jak wyjaśnia prokurator Anna Rębacz, już w niedzielę 20 października zostały mu postawione dwa zarzuty. Jeden z nich to art. 178 par. 1 KK, mówiący o prowadzeniu pojazdu w stanie nietrzeźwości. a drugim jest art. 160 par. 1, o narażeniu człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu zagrożonym karą pozbawienia wolności do lat 3. Został on postawiony ze względu na fakt iż funkcjonariusz przewoził w stanie nietrzeźwości swojego syna. Policjant został zawieszony w obowiązkach służbowych. Jednocześnie komendant powiatowy policji w Biłgoraju wszczął procedurę w kierunku zwolnienia go ze służby.

- Reklama -

6 Komentarze
 1. Ania mówi

  kto jest bez grzechu niech pierwszy kamien rzuci-cytat biblijny gdybyście nie wiedzieli. Policjant też człowiek i już karę zaczął ponosić.

 2. Krystyna mówi

  To jest prawda, że każdy człowiek który krzywdzi, często niczemu winne osoby, za swoje błędy odpowie. Każdy człowiek który świadomie, wsiada za kierownicę pod wpływem alkoholu za to odpowie. Każdy człowiek który odbiera często ludziom zdrowie, swoim nieprzepisowym zachowaniem, łamiąc prawo za wszystko kiedyś odpowie. Takie przypadki się zdarzają ludziom w pracy policji także. Nie osądzajmy nikogo drodzy rodacy. Czas zawsze pracuje na waszą korzyść, wasze cierpienie i krzywdy zawsze będą wynagrodzone, gdy ktoś was skrzywdzi aby otrzymać awans w pracy. Ten Pan Policjant już jest bardzo surowo osądzony za swój czyn. Nie życzcie mu nigdy niczego złego bo –Każdy człowiek krzywdzący innych odpowie za swoje czyny. Żal mi wszystkich ludzi, nikomu nie życzę niczego złego i nigdy, nie czekam na czyjeś cierpienie. Ludzmy jesteśmy wszyscy i policjanci to też ludzie, więc my nie osądzajmy. Nie nam osądzać. Pozdrawiam serdecznie.

 3. Pleban mówi

  I z czego robić tu sensację – popełnił błąd, za który przyjdzie mu zapłacić i tyle. Poniesie powazniejsze konsekwencję niż jakiś tam „szary człowiek”. A możeby tak dla równowagi jakiś artykulik o Panu Łukaszu B., który z wakacji w dojczlandzie podobno wrócił na łono polskiej macierzy na koszt polskiego podatnia – taki to potrafi nawet załatwić sobie darmowy bilet powrotny.

 4. as mówi

  Normalni piszą ile nadymał w alkomat a tu nawet nie ma wspomnienia też i o krwi do badania . Szarakowi szybko by można było tyłek obmalować .

 5. Major mówi

  Święte krowy

 6. Pawel mówi

  9 października? A nie 19 ? Ludzie ja nie wiem kto tam u was to sprawdza

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.