- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Pijany kierowca wjechał w budynek (foto)

W Szyszkowie (gm.Potok Górny) omal nie doszło do tragedii. Pijany 30 – latek stracił panowanie nad pojazdem i niemal wbił się w ... niezamieszkały budynek. Mężczyzna nie dość, że był nietrzeźwy, to nie posiadał uprawnień do kierowania. Trafił do szpitala, jednak nie odniósł poważnych obrażeń.

- Reklama -

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 21:00 w Szyszkowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 30 – letni mieszkaniec gminy Nisko kierując Fordem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w budynek. Na szczęście dom, w który wjechał mężczyzna był niezamieszkały.

Kierowca jechał sam, jak ustaliliśmy był pijany. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Natomiast po sprawdzeniu w policyjnych bazach wyszło na jaw, że nie posiada on uprawnień do kierowania.

mr-1000x200px

Właściciel budynku, który przyjechał na miejsce na chwilę obecną nie oszacował strat.

30- latek trafił do szpitala, jednak nie odniósł poważnych obrażeń. Teraz stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z prawem grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.