- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Pijany kierowca sprawcą wypadku

- Reklama -

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Zamch. Wstępne ustalenia wskazują na to, że 57 latek kierując audi w stanie nietrzeźwości uderzył w prawidłowo jadącą toyotę. Oboje kierujący zostali przewiezieni do szpitala. Kierowca audi „wydmuchał” prawie 1,5 promila alkoholu.

Wczoraj około godziny 17:00 policjanci zostali skierowani do miejscowości Zamch, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Czynności prowadzone na miejscu zdarzenia przez policjantów pozwoliły wstępnie ustalić przebieg wypadku. Wynika z niego, że 57-letni mieszkaniec gminy Cieszanów jadąc samochodem marki Audi zjechał nagle na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadącą prawidłowo toyotę. Autem tym kierowała 35-letnia mieszkanka gminy Obsza.

- Reklama -

Jak ustalili policjanci, mężczyzna podróżował z 49 letnią pasażerką, mieszkanką województwa opolskiego. Oboje znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że 57-letni kierowca audi miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu, a jego pasażerka ponad 2 promile.

35-latka jadąca toyotą była trzeźwa. Kierowcy samochodów z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku.

O wypadku informowaliśmy: https://gazetabilgoraj.pl/uwaga-droga-zablokowana/

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.