- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Pijany i bez uprawnień wiózł brata motocyklem

Policjanci biłgorajskiej drogówki zakończyli podróż dwóch braci, którzy jechali motocyklem. Jak się okazało, pijany 28-latek bez uprawnień do kierowania oraz nieubezpieczonym jednośladem przewoził swojego brata bez kasku ochronnego. Teraz mężczyzna stanie przed sądem.

- Reklama -

Do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło we wtorek 23 listopada około godziny 20.30 w miejscowości Dereźnia Zagrody. Policjanci biłgorajskiej drogówki zauważyli motocyklistę, który przewoził pasażera bez kasku ochronnego. W trakcie kontroli okazało się, że motocyklem marki Sym podróżowali dwaj bracia z gminy Księżpol.

28-latek, który kierował jednośladem, miał w organizmie promil alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, a jego motocykl nie jest ubezpieczony.

- Reklama -

Policjanci uniemożliwili mu dalsze kierowanie oraz sporządzili dokumentację, która zostanie przekazana do sądu. Zgodnie z prawem grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. 28-latek odpowie również za wykroczenie.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.