- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Pijany i bez uprawnień wiózł brata motocyklem

Policjanci biłgorajskiej drogówki zakończyli podróż dwóch braci, którzy jechali motocyklem. Jak się okazało, pijany 28-latek bez uprawnień do kierowania oraz nieubezpieczonym jednośladem przewoził swojego brata bez kasku ochronnego. Teraz mężczyzna stanie przed sądem.

Do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło we wtorek 23 listopada około godziny 20.30 w miejscowości Dereźnia Zagrody. Policjanci biłgorajskiej drogówki zauważyli motocyklistę, który przewoził pasażera bez kasku ochronnego. W trakcie kontroli okazało się, że motocyklem marki Sym podróżowali dwaj bracia z gminy Księżpol.

28-latek, który kierował jednośladem, miał w organizmie promil alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, a jego motocykl nie jest ubezpieczony.

- Reklama -

Policjanci uniemożliwili mu dalsze kierowanie oraz sporządzili dokumentację, która zostanie przekazana do sądu. Zgodnie z prawem grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. 28-latek odpowie również za wykroczenie.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.