- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Pijani rodzice opiekowali się dzieckiem. Czy je stracą?

Ponad 2 promile miała matka, pod opieką której znajdował się jej 4- letni syn. Ojciec chłopca który przyszedł w trakcie policyjnej interwencji do mieszkania również miał 2 promile. Chłopczykiem zaopiekowała się rodzina.

W sobotę popołudniu około godziny 15:00 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał informacje, że  w jednej z miejscowości w gminie Biszcza nietrzeźwi rodzice sprawują opiekę nad małym dzieckiem. Policjanci na miejscu potwierdzili zgłoszenie. Pod wskazanym adresem znajdował się chłopczyk w wieku 4 lat oraz jego 47 – letnia matka, która jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W trakcie policyjnej interwenci do mieszkania przyszedł 63 – letni ojciec dziecka, który miał 2 promile alkoholu. Chłopczyk trafił pod opiekę rodziny. Policjanci będą ustalać czy swoim zachowaniem narazili malucha na niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia. O sprawie zostanie również poinformowany Sąd do spraw Rodziny i Nieletnich.

- Reklama -

Przypominamy, że zgodnie z prawem za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia dzieci grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.