- Reklama -

- Reklama -

Pijani „opiekowali się” dziećmi

Nieporozumienia sąsiedzkie były powodem policyjnej interwencji w jednym z bloków w Biłgoraju. Jak się szybko okazało, 40-letnia kobieta i jej 46-letni partner w stanie nietrzeźwości „opiekowali się" dwojgiem dzieci w wieku 2 i 11 lat. Policjanci ustalili, że matka dzieci miała w organizmie prawie 3 promile alkoholu, a ojciec 1 promil. Dzieci trafiły pod opiekę rodziny. O zaistniałej sytuacji został poinformowany Sąd do Spraw Nieletnich i Rodziny.

- Reklama -

Wczoraj dzielnicowi biłgorajskiej komendy udali się na jedno z osiedli bloków mieszkalnych w Biłgoraju. Powodem wizyty było nieporozumienie sąsiedzkie. Na miejscu okazało się, że jedna ze stron konfliktu, 40-letnia kobieta i jej 46-letni partner są w stanie nietrzeźwości. W mieszkaniu pary policjanci zastali dwoje dzieci w wieku 2 i 11 lat. Jak wykazało przeprowadzone przez mundurowych badanie na zawartość alkoholu, matka dzieci miała w organizmie prawie 3 promile alkoholu natomiast ojciec promil.

Dzieci trafiły pod opiekę dalszej rodziny. Policjanci będą teraz ustalać, czy swoim zachowaniem narazili je na niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia. O sprawie został poinformowany Sąd do Spraw Nieletnich i Rodziny.

- Reklama -

Policjanci apelują i przypominają – alkohol negatywnie działa na organizm człowieka. Tracimy zdolność koncentracji i poczucie rzeczywistości. Zdecydowanie wydłuża się zdolność oceny sytuacji i czas reakcji. Osoby upojone alkoholem często zapominają o obowiązku opieki nad dziećmi, które wymagają ciągłej kontroli.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

3 Komentarze
 1. Zderzacz_czasteczek mówi

  Sam się wysiliłeś i nawaliłeś komentarz, czy twoja Karyna podpowiedziała co masz napisać ?

 2. Zderzacz_czasteczek mówi

  Patusy od 500+. Jakie to teraz popularne…

  1. Luźny mówi

   Jak chciałeś zabłysnąć to było się brokatem posypać

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.