- Reklama -

- Reklama -

Pierwsze zmiany we Włókniarzu Frampol

Włókniarz Frampol wybrał nowy zarząd klubu. Występujący w zamojskiej klasie okręgowej zespół pozyskał już jednego nowego piłkarza. Dwóch kolejnych jest blisko dołączenia do frampolskiego zespołu. W "Nowej Gazecie Biłgorajskiej" sprawdzamy co ważnego dzieje się w sporcie w powiecie biłgorajskim. Co we Frampolu?

- Reklama -

Prezesem Włókniarza pozostaje Wojciech Kowalik, wiceprezesem jest Zenon Tchórzewski, sekretarzem Tomasz Wójcik, skarbnikiem Rafał Swatowski, a nowym członkiem zarządu klubu, został były piłkarz Szymon Wójcik.

To ze spraw organizacyjnych, a co ze sportowymi?

– Pewny jest transfer Brajana Altermana, który wraca do Frampola z wypożyczenia do Roztocza Szczebrzeszyn. Komplikuje się temat innego piłkarza Roztocza, Przemysława Dychy, którym byliśmy zainteresowani. Trudno powiedzieć na co zdecyduje się sam zawodnik. I jest całkiem możliwe, że kadrę Włókniarza wzmocni jeszcze dwóch piłkarzy Tura Turobin, którzy trenowali z nami i grali w meczach kontrolnych. Nazwiska podamy jak tylko zostaną potwierdzeni do gry w naszym klubie – mówi prezes Wojciech Kowalik.

- Reklama -

Cel postawiony przed zarządem i piłkarzami Włókniarza jest jeden, utrzymanie w klasie okręgowej: – Na pewno będzie znacznie trudniej niż w poprzednim sezonie. Takich klubów i tak silnie obsadzonej zamojskiej klasy okręgowej, chyba jeszcze w historii nie było. Ale cieszymy się, że zagramy z Hetmanem Zamość czy Ładą Biłgoraj. Nie musimy zajmować pierwszego miejsca, żeby się utrzymać. Trzeba będzie walczyć w każdym meczu i nadrabiać ambicją wszelkie braki. W tym roku poradziliśmy sobie, to dlaczego mamy sobie nie poradzić w następnym sezonie?– pyta prezes Włókniarza Frampol.

Jakie zmiany w innych klubach piłkarskich z powiatu biłgorajskiego? O tym przeczytacie w papierowym wydaniu „Nowej Gazety Biłgorajskiej”.

 

fot. Włókniarz Frampol

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.