- Reklama -

- Reklama -

Pierwsze wzmocnienie Łady Biłgoraj

Łada 1945 Biłgoraj z pierwszym wzmocnieniem przed nowym sezonem. Piłkarzem Łady został Patryk Dorosz. To ofensywny pomocnik, który w zakończonym sezonie występował w Tomasovii Tomaszów Lubelski. Dla Dorosza to powrót do Łady po dwóch sezonach przerwy.

- Reklama -

Nowy piłkarz Łady ma 32 lata, a w ostatnim sezonie III ligi piłkarskiej, wystąpił w 16 meczach Tomasovii, zdobywając jedną bramkę. Klub z Tomaszowa Lubelskiego zakończył sezon na przedostatnim miejscu i spadł do IV ligi.

Łada 1945 też nie zaliczy sezonu do udanych. W zamojskiej klasie okręgowej, klub z Biłgoraja uplasował się na trzecim miejscu. Działacze zapowiadają wzmocnienia i walkę o wyczekiwany przez kibiców awans. Łatwo nie będzie, bo w nowym sezonie, zamojska okręgówka będzie wyjątkowo mocna. Obok Łady 1945 Biłgoraj, zagrają m.in. Hetman Zamość, czy Unia Hrubieszów.

Patryk Dorosz urodził się w Biłgoraju. W swojej karierze występował m.in. w Olendrze Sól, Pogoni Leżajsk, Aleksandrii Aleksandrów, Victorii Łukowa i Ładzie Biłgoraj. W klubie z Biłgoraja grał ostatnio w sezonie 2019/2020.

 

fot. tomasovia.tomaszow.info

- Reklama -

1 komentarz
  1. asdf mówi

    marność nad marnościami

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.