kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Pierwsza Noc Kupały w Biłgoraju. Tylko gdzie?!

W Biłgoraju będzie pierwsza Noc Kupały. Zaplanowana już na najbliższy piątek (21.06). Początek o godzinie 20:30. Niewielki problem polega na tym, że ... nie wiadomo jeszcze gdzie to wszystko: - Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu? Nic prostszego... napisz SMS-a - przekazują organizatorzy, czyli Secret Sounds Biłgoraj.

- Reklama -

-Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu? Nic prostszego… napisz SMS-a na nr. 509 655 124 lub wyślij wiadomość na naszego fanpage (Secret Sounds Biłgoraj), w treści napisz: Koncert Hrust , imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację, w dniu koncertu dostaniesz dokładny adres koncertu. Koncert odbędzie się w pięknym zielonym i malowniczym miejscu na terenie miasta Biłgoraj – ujawnili jedynie to organizatorzy biłgorajskiej Nocy Kupały.

Kilka zasad akcji Garden Gig:
1. „Wejściówka” jest w formie puszczonego kapelusza w trakcie koncertu. Sugerowana kwota do kapelusza to 40 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej:-)).
2. Prosimy o wyciszenie telefonów.
4. Na koncert można przynieść swoje napoje, i inne smakołyki J
6. Do miejsca koncertu zapraszamy od godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:30 tak, aby każdy kibic zdążył po meczu naszej reprezentacji 🙂
7. Będą leżaki i ławki, ale zawsze warto wziąć kocyki, a my postaramy się zrobić idealną atmosferę aby ten wieczór został w waszej pamięci jak najdłużej
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę pisać: 509 655 124

urząd MArszałkowski projekt

CHRUST to polska grupa muzyczna grająca szeroko pojętą muzykę etniczną. Trzy zupełnie inne osobowości reprezentujące umiłowane przez siebie style muzyczne (folk, electro, rock) dają w połączeniu niepowtarzalne, współczesne brzmienie zespołu. Twórczość grupy opiera się na wpływach polskiej muzyki tradycyjnej i słowiańskiej, ale również jest inspirowana takimi zespołami i nazwiskami jak Percival Schuttenbach, Wardruna, Trent Reznor, Tool, czy Igor Herbut. Chrust powstał w Gdańsku w 2021 roku, wtedy też ukazał się pierwszy singiel promujący działalność grupy „Hen za Rzeką”. Rok później, w maju 2022 roku ukazał się ich pierwszy, w pełni autorski album „Chrust”.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.