- Reklama -

Pieniądze na przedszkole

20 marca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie Burmistrz Frampola – Józef Rudy, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Tomasza Kurasiewicza, podpisał umowę na dofinansowanie projektu „Moje przedszkole w Gminie Frampol” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

- Reklama -

Umowa na dofinansowanie opiewa na łączna kwotę nieprzekraczającą 182.325,00zł natomiast całkowita wartość wspomnianego projektu to 214, 5 tys. zł

Projekt „Moje przedszkole w Gminie Frampol” ma na celu wzrost dostępności do wysokiej jakości usług w zakresie edukacji przedszkolnej dla dzieci w wieku 3-4 lata na terenie Gminy Frampol . Cel ten będzie realizowany poprzez utworzenie 3 nowych miejsc wychowania przedszkolnego w szkołach – we Frampolu, Teodorówce i Woli Radzięckiej oraz organizację w nich zajęć dodatkowych dla dzieci m.in. logopedycznych, specjalistycznych zajęć z pedagogiem, gimnastyki korekcyjnej i rytmiki.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.