- Reklama -

Pieniądze na kulturę i sport

Zakończył się konkurs na realizację zadań z zakresu upowszechnienia kultury, kultury fizycznej i sportu w gminie Potok Górny. Między organizacje rozdysponowano kwotę prawie 100 tys. zł.

Co roku samorządy wspomagają kluby sportowe oraz organizacje pozarządowe z terenu gminy i rozdysponowują pieniądze na upowszechnienie kultury oraz sportu. Także w gminie Potok Górny klubom i organizacjom przyznano dotacje. Do podziału była kwota 100 tys. zł.

- Reklama -

Na konkurs wpłynęło 7 ofert. Ich otwarcie nastąpiło 11 lutego w siedzibie Urzędu Gminy.  Po rozpatrzeniu ofert komisja postanowiła przyznać Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu „Dynamika” kwotę 16 tys. zł, natomiast Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu „Ares” 10 tys. zł. Klub Sportowy „Huk” otrzymał na 2019 rok 10 700 zł, Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich „Dolina” 9500 zł. Stowarzyszenie Wspierania Tradycji i Kultury „Przedmieście” otrzyma na realizację zadań związanych z konkursem 10 750 zł, a LZS „Wrzos” Szyszków 27 tys. zł. Także Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Szyszków złożyło ofertę i otrzymało 9500 zł.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.