- Reklama -

- Reklama -

Piękna biłgorajanka jest już w Wietnamie. Tuż przed Miss Charm

Sylwia Bober z Biłgoraja dotarła właśnie do Wietnamu. Piękna biłgorajanka pozdrawia z egzotycznego miejsca i rozpoczyna zgrupowanie przed finałem międzynarodowego konkursu piękności Miss Charm 2023: - Podróż trwała w sumie 19 godzin, ale emocje i ekscytacja przyćmiły zmęczenie - opowiada nam Sylwia, finalistka i jedna z najpiękniejszych uczestniczek ostatniego finału Miss Polonia.

- Reklama -

– Podróż była długa, ale emocje i ekscytacja przyćmiły zmęczenie. Przywitanie było wspaniałe i niebywałe. Przywitał mnie tłum fanów, wręczyli mi kwiaty i poczułam się naprawdę bardzo miło. Mieszkańcy są bardzo mili i pomocni. Jestem wdzięczna za tak ciepłe powitanie i troskę jaką nas otaczają. Podróż trwała w sumie 19 godzin. Różnica czasu to plus sześć godzin do polskiego czasu – mówi nam Sylwia.

- Reklama -

O przygotowaniach do finału Miss Charm 2023  przeczytacie tylko w Nowej Gazecie Biłgorajskiej. Trzymamy kciuki za urodziwą biłgorajankę, która powalczy o tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie i jesteśmy z nią w kontakcie. Powodzenia Sylwia!

- Reklama -

1 komentarz
  1. Bóbr mówi

    Ile jeszcze będzie trwał ten ,,cyrk z wyborami” ? Miesiąc temu też o tym pisaliście, że Sylwia jest już tuż tuż od wygrania misssss!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.