- Reklama -

Piłkarze szkółki OSiR Biłgoraj grali na Słowacji

W minioną sobotą, 6 sierpnia, nasi młodzi piłkarze gościli na Słowacji, gdzie rywalizowali w międzynarodowym turnieju. Wśród uczestników znalazły się młodzieżowe zespoły ze Stropkova, Ropczyc i Korczyny.

OSiR Biłgoraj reprezentowały dwa roczniki 2005 (opiekun Grzegorz Wlizło i Grzegorz Kominek) i 2007 (opiekun Andrzej Wachowicz i Artur Parzych). Rywalizacja była niezwykle wyrównana i zacięta. Ostatecznie nasi młodzi zawodnicy zajęli drugie miejsca na podium, za co otrzymali pamiątkowe puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.

W trwającym okresie wakacyjnym dla piłkarzy była to nagroda za czas poświęcony na treningi oraz kolejne cenne doświadczenie piłkarskie.

- Reklama -

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju składa serdeczne podziękowania rodzicom obu zespołów za pomoc w organizacji wyjazdu.

Rocznik 2005 zagrał w składzie: Bartłomiej Adamek, Mateusz Łazur, Wojciech Goch, Wojciech Wolanin, Stanisław Knap, Bartosz Kapuśniak, Bartłomiej Kutryn, Rafał Kutyła, Tomasz Zwolak, Jakub Kołodziej, Krystian Sereda, Michał Strzałka, Gracjan Leski.

Skład rocznika 2007: Piotr Puźniak, Jakub Adamek, Paweł Wołoszyn, Michał Wachowicz, Krystian Piętak, Szymon Sobaszek, Kewin Kurzyna, Jakub Małek, Michał Małek, Iwo Blacha, Filip Odrzywolski, Szymon Kominek. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.