- Reklama -

Piłkarskie triki mistrza na OSiR-ze

Mateusz Odrzygóźdź to jeden z najbardziej stylowych freestylerów w Polsce i na świecie. Ma on na swoim koncie dużo sukcesów, m.in. jest mistrzem Europy Vodafone (Neapol 2014), mistrzem Polski „Variety” 2015 i wicemistrzem Polski „Panna Street Soccer” 2015. Ponadto jest ćwierćfinalistą programu Mam Talent.

Mateusz został bardzo mile przyjęty przez uczestników imprezy. Podczas warsztatów opowiadał o swojej pasji, sekretach treningu oraz realizacji życiowych celów. Stwierdził, że nie każdy, kto interesuje się piłką nożną, musi zostać piłkarzem, lecz można spełniać się także w inny sposób, np. w żonglerce piłką, choć to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim ciężka praca.

- Reklama -

Następnie zaprezentował pokaz piłkarskiego freestyle`u. Po pokazie odbyły się warsztaty, gdzie Mateusz uczył młodych adeptów najprostszych trików z użyciem piłki.

Na koniec uczestnicy imprezy mogli również podjąć wyzwanie z ekspertem gry 1×1. Nie brakowało chętnych i niemal każdy spróbował swoich sił. Niestety, spektakularne pojedynki z wykorzystaniem imponujących zwodów piłkarskich za każdym razem kończyły się na korzyść naszego gościa. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.