- Reklama -

- Reklama -

Piąty turniej tenisowy o puchar starosty

- Reklama -

Reprezentanci Józefowa zdominowali tegoroczny Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Biłgorajskiego. W zawodach, które odbyły się w świąteczny weekend na miejscowym „Orliku”, goście spoza gminy stawali na podium tylko dwukrotnie. O najlepsze miejsca walczyło prawie 40 zawodniczek i zawodników. Wszystkie medale w młodszych kategoriach wywalczyli zawodnicy z gminy Józefów. Wśród dziewcząt z klas I – III zwyciężyła Weronika Harasiuk przed Olgą Kusztykiewicz. W kategorii chłopców pierwszy był Hubert Chodara, drugie miejsce zajął Krzysztof Gumiennik, a na trzecim stopniu podium stanął Kacper Łepik.

urząd MArszałkowski projekt

Wśród uczniów starszych klas podstawówek zawody wygrał Marcin Mirecki przed Adrianem Nieśpiałem, a w kategorii gimnazjalistów triumfował Kamil Radymiak, który pokonał Ireneusza Szpindę.

Przyjezdni zdobyli obydwa puchary w najstarszych grupach wiekowych. Rywalizację zawodniczek ze szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych wygrała Patrycja Kielar z Sosnowca, a wśród mężczyzn zwyciężył Filip Chudy z Biłgoraja. Pozostałe miejsca na podium w żeńskiej rywalizacji zajęły reprezentantki gminy Józefów – Marcelina Wilczyńska i Martyna Łagożna, zaś w kategorii męskiej drugi był Dawid Giełczyk, a trzeci Tomasz Jaworowski.

Puchary dla zwycięzców, medale dla zawodników, którzy zajęli miejsca 2 i 3 oraz dyplomy dla wszystkich uczestników zmagań wręczali dyrektor Szkoły Podstawowej w Józefowie Edyta Nieśpiał i prezes działającego przy tej placówce Uczniowskiego Klubu Sportowego „Herkules” Tomasz Kukiełka. Współorganizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Biłgoraju.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.