Pewne zwycięstwo Łady na wyjeździe

W pierwszym meczu w rundzie jesiennej piłkarze z Biłgoraja musieli uznać wyższość swoich rywali, ulegając im 0:2. W drugiej rundzie wzięli jednak rewanż i wygrali w takim samym stosunku.Goście od samego początku zaczęli groźnie atakować bramkę miejscowych. W 15. minucie dopięli swego. Z rzutu rożnego dośrodkował Michał Blicharz, do strzału głową doszedł Piotr Mazurek i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W 34. minucie Łada strzeliła drugą bramkę. Tym razem w roli asystenta wystąpił Arkadiusz Czok, który dobrym podaniem znalazł Dawida Konopkę, a ten na raty dość szczęśliwie pokonał bramkarza gospodarzy Grzegorza Paczosa. W drugiej połowie gospodarze zagrali odważniej, nie mając już nic do stracenia. Łada nastawiła się na kontry. Pomimo kilku dogodnych sytuacji dla obu stron wynik nie uległ zmianie.W kolejnym meczu Łada zagra u siebie z Orkanem Bełżec, zaś Sokół zagra na wyjeździe z Włókniarzem Frampol. Sokół Zwierzyniec Łada 1945 Biłgoraj 0:2 (0:2) Bramki: Mazurek 14, Konopka 34.Łada: Szawara – Mulawa, Mazurek, Kuliński, Tatara, Steskiv, Birut, Blicharz (66 Hanas), Czok, Konopka (77 Kharmushka), Pyda. Sokół: Paczos – Bielec, Zwolak, Sirko, Rajtar, Emil Kniaziowski (74 Patryk Kniaziowski), Kapłon, Kosiński, Jonczak (46 Brodziak), Szozda (65 Świerczyński), Malesza (80 Sułkowicz).