- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Pełna zgoda i pełno ludzi. Dożynki w Turobinie (foto)

Świętuje też Turobin. Dożynki na miejscowym stadionie. Sporo ludzi i wszystko zgodnie z tradycją. Zresztą sami zobaczcie zdjęcia prosto z Turobina.

- Reklama -

Świ

- Reklama -

71 Komentarze
 1. Turobin mówi

  Panie Romanie komentarz roku.Pozdrawiam

 2. Tetryk mówi

  Polityka polityką,ale idzie zima wyngla nima i kto to wytrzyma. Ciekawe czy dadzą coś w tym roku na wyngiel tak jak w tamtym.

 3. Anonim mówi

  Czy smsowe obiady to trafiły na śmietnik , czy może rozdano ubogim i potrzebującym?

 4. Pan Roman mówi

  Gdybym , nie był wyborcą Konfy apelował bym do jakiegoś Sasina w sprawie strony Kocham Turobin, która jest zwyczajnym wiadrem pomyj wylewamy na osoby myślące inaczej.Ale w sytuacji kiedy pisowska strona związana z Wójtem , naśmiewa się w tak niski ordynarny sposób z pisowskiego radnego stojącego przy „pisowskim prosiaku”na pisowskim jak się domyślam spotkaniu trzymam za was kciuki.Żryjcie się tak dalej na chwałe i pożytek Polski , powodzenia.

 5. Anonim mówi

  Nie rozpędzaj się z tym wychwalaniem, bo możesz się rozczarować.

 6. Zupełnie serio mówi

  Jak już jesteśmy przy tym cudownym burmistrzu, to może jakaś reakcja na żulernie spotkającą się przy fontannie.Miasta jeszcze niema a jeden z jego przymiotów-patusy już są.

 7. Lol mówi

  Decydującu to będzie głos mieszkańców.Takiego Burmistrza nie będą chcieli puścić od siebie.

 8. Anka mówi

  Zobaczymy kogo PiS wystawi na kandydata w tej gminie to może być kluczowe.Kozina to raczej ziobrysta związany z Romanowskim, nie koniecznie musi mieć poparcie PIS, a to będzie decydujące.

 9. Jarek mówi

  Nikogo poza Koziną ludzie nie wybiorą.
  Za dużo zrobił dla tej gminy dobrego. A czy to w maju czy kwietniu to bez róźnicy. Parę dni nie gra roli. A i tak obecnie jest wójtem także to tym bardziej bez znaczenia.

 10. Anonim mówi

  To czy wybierzemy Kozine, Nowaka ,Wiśniewskiego czy Kowalskiego nie ma znaczenia na krótką metę , gdy pieniądze będą szły z góry na to i tamto .Znaczenie będzie miał fakt gdy pieniądze przestaną płynąc a pan/ pani piszący ,o wyborach nie będą mieli pojęcia czy będą one w kwietniu czy maju.

 11. Anonim mówi

  A kogo ludzie wybiorą jak nie Kozinę?
  Lepszych niema i nie będzie.Może i ktoś się ślini na stanowisko burmistrza ale przy Kozinie jest bez szans.
  A skoro w kwietniu będą wybory to jeszcze lepiej.Moźe w końcu wybiorą innych radnych.Takich którzy chcą dla tej gminy dobrze a nie tylko szkodzić.
  Tak czy inaczej .Im szybciej tym lepiej.
  Czekamy z niecierpliwością do kwietnia.

 12. Anonim mówi

  Szanowny wyborców nie kompromituj się, wybory samorządowe w 2024r muszą odbyć się w kwietniu a nie w maju.Stwierdzenie , że to tylko formalność też daje dużo do myślenia.

 13. Wiesiek mówi

  Lepszego wójta nie było i raczej nie będzie.

 14. Wyborcy mówi

  Wybory w maju to tylko formalność.
  Kozina zostaje burmistrzem na kolejne 5 lat.Przeciwnicy niech tupią nóżkami w bezradności.

 15. Jamci mówi

  Oto i prawdziwe oblicze zwolenników Wójta, tylko personalne zaczepki,po rodzinie po wyglądzie,ordynarne zaczepki po prostu dno.

 16. Heniuu mówi

  A ta Radna z przedmieści to ma korzenie cygańskie czy kamczackie te rysy twarzy?

 17. Stanisław mówi

  A gdzie jest Czopek? wlazł w Łysego już czy w tego z Zastawia?

  1. Wojtek mówi

   siedzi na poczcie

 18. Anka mówi

  Bo msza to powinna być w kościele.

 19. Anonim mówi

  Cosik mało tej pisowskiej wierchuszki odwiedziło nasze miast przy okazji dożynek, i co tam robił radny z sąsiedniego powiatu

 20. Anonim mówi

  Panie Wojewodo tak były radny i były wójt są na obecną chwilę osobami jak najbardziej osobami prywatnymi.Żyją sobie bądź to że pracy bądź emerytury i mają takie same prawo jak ja czy Ty do wyrażania własnych poglądów zwłaszcza na temat rządzących opłacanych z moich , Twoich ale też i ich podatków , podkreśle opłacanych wręcz w nieprzyzwoitych rozmiarach.Co innego druga strona ,która to w swoich postach na wiadomej stronie sprawdza np porządki na posesjach rzekomych oponentów.Co w przypadku gdy ci oponenci są nieprawidłowo zidentyfikowani i nie mają nic wspólnego z tą stroną ,co z tymi wszystkimi inwektywami pod ich adresem? Inną kwestią jest chory układ , który normalne spory przeniósł do alternatywnej rzeczywistości w internecie.Dlaczego wszystkich tych spraw nie można rozstrzygać tam gdzie ich miejsce czyli na obradach Rady Gminy .

  1. Zdzicho mówi

   Były wójt i były Radny to osoby które bezpośrednio przyczyniły się do zaniedbania Gminy Turobin. To patałachy którzy muszą odpowiedzieć za te zaniedbania a nie dziś atakować obecnego wójta

 21. Turobin mówi

  Ty normalny to chyba do końca nie jesteś , porównując jedną stronę do drugiej.Ataki personalne na prywatne osoby z danymi ,które bez problemu pozwalają identyfikować te osoby( patrz tragiczna sprawa syna posłanki Filiks), porównywane ze stroną, która krytycznie wypowiada się o publicznej osobie Pan Wójta.Przecież to święte prawo społeczeństwa obywatelskiego,

  1. Wojewoda mówi

   Które osoby są prywatne? Radny powiatowy , gminny czy były radny czy były wójt są tak samo publiczne. Tak samo można używać ich nazwisk. Przyzwyczaiłeś się tylko do szargania danych wójta? A tak naprawdę nie można mu nic zarzucić. Wiele błędów jest po stronie niektórych radnych i radnego powiatowego i trzeba o tym mówic. Natomiast po Wójcie Krukowskim mieliśmy zaniedbaną Gminę wzdłóż i wszeż. Teraz Kozina naprawia lata zaniedbań i bardzo dobrze mu idzie. W kolejnej kadencji będzie to kontynuować bo ludzie są za nim.

   1. Paweł mówi

    tzn. że wójt jest nieomylny, nie popełnia błędów? to specjalista od afer!!! gdzie są wszyscy ci, co stali na początku za nim murem?

 22. Józef opiera się na atakowaniu personalnym mówi

  A co nie podoba się Mrozowi i Kuligowi zdjęcie kgw z Wójtem? już ataki personalne? tylko na tyle Was stać? Łysy latał tylko przez całe dożynki i obrażał ludzi ale już wiemy jaki to powiatowy ham i prostak

 23. Anonim mówi

  Takiego plucia jadem jak na tym Kocham Turobin to próżno szukać.

  1. Anonim mówi

   Przygadywał kocioł garkowi.

  2. Normalny mówi

   A na Gminie bez Makijażu to jest miłość i braterstwo?????? 🙂 😉
   Gmina bez makijażu powstała żeby niszczyć i pluć na Gminę Turobin i mieszkańców
   Nie podoba się że jest dużo zrobione to jest ból duuuupy Łysego, mroza i kruka , tolpy itd taka paczuszka

 24. 😉 mówi

  Wójt jak czytam bardzo aktywny w necie,jak nie Nova to Kocham Turobin, zarobiony facet.

 25. Anonim mówi

  Co ty pracowniku piszesz donosicielstwo jest cnotą w dzisiejszych czasach.Wójt co najwyżej premie może takim dać a nie porządek zrobić

 26. Turobiniak mówi

  Nasz Burmistrz ma bardzo ładną żonę.Nic dodać nic ująć.Taka kobieta z gustem i klasą. Andrzej miał dobre oko. Brawo.

  1. Gregorian mówi

   To prawda ładna żona.

   1. Anonim mówi

    Taką kobitką to się nie powstydzi. Jest szyk i błysk. Wzór dla innych.

  2. Pracownik mówi

   Szkoda tylko że pracowników ma brzydkich od środka nie tylko tych gminnych ,przedewszystkim tych którzy poza plecami donoszą a w oczy są idealni.Czasem warto wyjść poza budynek gminy i popytać .Proszę zrobić ład z tymi którym się uda ,trzymam kciuki .

   1. Megan mówi

    Tak szczególnie z tym leserem Grzybem z Przedmieścia co nic nie robi. Powinien być na pysk wyrzucony z gminy to kawał hama i nieroby jakich mało.

    1. Opinia mówi

     Grzybo to powinien być donosicielem policyjnym,ma chłopak predyspozycje dziedziczne i sam za uszami że cho cho.

    2. Anonim mówi

     ty to się ode mnie odpierdol sam jesteś leser

 27. Edek mówi

  Bardzo udana impreza.
  Włodarz Gminy Turobin jak zwykle dopiął swego.
  Pani konferansjerka przygotowana perfekcyjnie, niemniej wprawiły mnie w zdumienie komentarze innych osób piszących sarkastyczne słowa na Panią konferansjerkę.
  Zrozumiałbym te wypowiedź gdyby w grę wszedł błąd merytoryczny.
  Summa summarum nadzwyczajnie udana impreza.

 28. On mówi

  Ale Was łatwo podpuścić byście w tym cudownym Turobinie pokazali prawdziwe prostackie oblicze.Wystarczy jeden nie przychylny komentarz i mieszacie się z błotem .W żadnej gminie tak nie ma ,zamiast rozbudowywać to powinni zaorać tą wiochę.

 29. Były radny mówi

  Odnośnie organizacji to kto i na jakim etapie zdecydował, że będzie jakiś korowód , wiele osób było zaskoczonych gdyż na zaproszeniach brak tego punktu.Przejwawem prostactwa było też dzielenie radnych na tych którzy rzekomo mają być za inwestycjami i tych ,którzy je mają sabotować.Czy zatem dobrym radnym jest ten ,który podnosi tylko rękę do góry i przez cztery lata kadencji nie zabrał głosu, czy może ten który pytania może czasami niewygodne zadaje, w trosce o moje ,twoje , nasze pieniądze?Na imprezie, która ma łączyć lokalną społeczność,tuż po mszy pewnych rzeczy mówić po prostu nie wypada.

 30. Ktoś. mówi

  Czy ktoś tu jeszcze ma jakieś hamulce? Mordą trzepać na około każdy umie, ale czy ktoś weźmie odpowiedzialność za swoje słowa, nawet anonimowo pisane tutaj w komentarzach?
  „Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.” – tak najłatwiej.

 31. Osoba mówi

  Po tych wszystkich komentarzach… nie tylko pod tym artykułem, stwierdzam, że treść artykułów z dopiskami „gdzie są inne gminy?”, „podczas gdy inne gminy to, to Turobin to”… Kultura wypowiedzi w komentarzach i brak ich filtracji jakiekolwiek i blokowanie obraźliwych treści… To wszystko czytają młodzi ludzie, którzy dopiero wykształcają u siebie swoje przekonania. Co będą sądzić o samorządowcach, o pracy w instytucjach publicznych po przeczytaniu tych wypocin? A dodatkowe pytanie, co ma na celu gazeta nawołująca (nie bezpośrednio), ale swoimi treściami do tego „aby się o tym mówiło”.. może nawet być byle jak… aby było, aby się kłócili. I dziwić się, że na górze nie mogą dojść do porozumienia, skoro na dole wszędzie takie brudy. Wstyd mi za to, że te treści, te komentarze i te osoby będą się nazywać działaczami. Zarówno redakcja, ale i mieszkańcy, starosta, radni powiatowi, wójt, rada gminy itd. WSTYD.

 32. Anonim mówi

  Czy obiad jeszcze aktualny, tak się bawiłem , że SMS dopiero dzisiaj odczytałem.

  1. Lidka mówi

   Nie ma czego żałować proszę mi wierzyć .

 33. Mieszkaniec mówi

  Piękna uroczystość, dużo ludzi, mnóstwo jedzenia. Wspaniała organizacja, ogromny Wkład Pana Wójta, oraz jego pracowników.
  Włodarz Gminy Turobin zawsze dopilnuje, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.
  Przemówienie konferansjerki było niepodważalne, godne podziwu, oraz uwagi.
  Ta Pani zawsze z klasą potrafi przemówić do mrowia ludzi, co nie jest trywialne dla innych.

  1. Żurawie mówi

   Jest zaniedbana i nie ma co dyskutować.Fakt że włoży sukienkę i pięknie mówi , nie zmienia tego że ma bardzo ciemne uzębienie i buzia nie widziała dawno makijażu. A to niestety odstasza,bo. nie jest reprezentacyjna.

   1. Osoba mówi

    Po tych wszystkich komentarzach… nie tylko pod tym artykułem, stwierdzam, że treść artykułów z dopiskami „gdzie są inne gminy?”, „podczas gdy inne gminy to, to Turobin to”… Kultura wypowiedzi w komentarzach i brak ich filtracji jakiekolwiek i blokowanie obraźliwych treści… To wszystko czytają młodzi ludzie, którzy dopiero wykształcają u siebie swoje przekonania. Co będą sądzić o samorządowcach, o pracy w instytucjach publicznych po przeczytaniu tych wypocin? A dodatkowe pytanie, co ma na celu gazeta nawołująca (nie bezpośrednio), ale swoimi treściami do tego „aby się o tym mówiło”.. może nawet być byle jak… aby było, aby się kłócili. I dziwić się, że na górze nie mogą dojść do porozumienia, skoro na dole wszędzie takie brudy. Wstyd mi za to, że te treści, te komentarze i te osoby będą się nazywać działaczami. Zarówno redakcja, ale i mieszkańcy, starosta, radni powiatowi, wójt, rada gminy itd. WSTYD.

   2. Joanna mówi

    Ma klasę i osobowość, a wygląd? Podziwiam odwagę komentującego, że podjął się oceniania kogokolwiek… Jakieś wytyczne czym się kierował? Radzę najpierw zerknąć w lustro (oby nie pękło), a potem wytykać innym.

 34. Naprawdę szczery a zdegustowany sympatyk Wójta mówi

  Nie wiem kto doradzał i organizował w imieniu Wójta dożynki , ostatnie przed wyborami ale moim zdaniem nie powinien robić tego nigdy więcej.Główna trybuna /ołtarz oddalone od najbliższej widowni jakby ktoś obawiał się , że będziemy rzucać pomidorami , nic nie słychać mało widać ( Putin bliżej siedzi).Zaraz obok plac zabaw dla dzieci , zaczął funkcjonować zanim proboszcz pobłogosławił wiernych, którzy z racji odległości bardziej zainteresowani byli okolicznymi straganami niż liturgią .Upał, który dał się wszystkim we znaki ,spowodował to ,że większość zaraz po mszy odwróciła się plecami do trybuny/Wójta i miała w poważaniu co chce im powiedzieć.Pani konferansjer mówiła zdecydowanie za dużo w stosunku do Wójta ( chyba ,że to była jej kampania wyborcza), no i te nieszczęsne SMSOWE zaproszenia na obiad o ,których głośno w całym powiecie to jest chyba hit na skalę kraju.

 35. Turobińczyk mówi

  Burmistrz Kozina wykonał to co nie udało się poprzednikom i dlatego jest ten ból i zgrzytanie zębami ze strony marionetkowej opozycji gminnej ale to taka słaba grupka – banda nieudaczników , patałachów i bez mózgowców

 36. Marcin mówi

  Piękna uroczystość, Gratulacje Panie Wójcie!

 37. Mariusz mówi

  Mamy bardzo dobrego wójta pana Kozinę. Tyle co on zrobił w ostatnich latach to nikt temu nie zaprzeczy. Na pewno będzie dalej robił dużo inwestycji i rządził lata gminą.

  1. tom mówi

   fajnie że tak piszesz…może i coś w tym prawdy jest, ale jeśli chodzi o drogi, a szczególnie dawną wojewódzką to jego kadencja jest serią zaniedbań

   1. Wojewódzka mówi

    Wina za wojewódzką drogę to wina Szarlipka i Kuliga bo przejęli pod powiat. ale spokojnie będzie zrobiona Wójt już złożył wniosek do Nowego ładu i będzie zrobiona bo jak powiat- powiatowej drogi nie chce zrobić to Kozina wszystko zrobi aby tylko było dla mieszkańców. Bo on jest stąd z Gminy Turobin, nie jest spadochroniarzem z wojska, z podlesia czy goraja

  2. Rolnik mówi

   nie będzie rządził lata, bo może być tylko dwie kadencje.

 38. Adriana mówi

  O andrzej kupił nowy krawat . Brawo. Nie widzę naszego medialnego gwiazdora – Radnego powiatowego, pewnie znowu obskakuje stroste. Uroczystość powinna być dla rolników a nie dla kolesi którzy doprowadzili polska wieś do obecnego stanu. jakby mieli trochę wstydu to nie pchali by się do przemówień. Prawdziwi rolnicy olali imprezę i ich nie widać tutaj byli tylko lanserzy i gminne gwiazdki.

  1. Rolnik mówi

   za co rolnicy mieli dziękować? chyba za pszenicę po 800 zł/ tona i maliny po 3,50.

 39. Uczestnik mówi

  Jak zwykle podział ludzi,jak to zresztą się dzieje odkąd mamy obecną władzę.Witanie byłego wójta ,gdzie na stronie kocham wygadują takie bzdury na poprzednika: brzmiało jak farsa.Zresztą wystarczyło być i obserwować reakcję ludzi na przemowę.Mam nadzieję że ktoś to nagrał. Piękne zdjęcia nie odzwierciedlają stanu faktycznego i to jest przykre.Nie oszukujmy się mieszkańcy Turobina utopili by się wzajemnie w łyżce wody .

  1. Uczestniczka mówi

   Przeciez nikt nie witał poprzednika towarzysza Krukowskiego po co miano by go witac jak za niego Turobin byl zaniedbany jak mało ktora gmina . Witano Stanislawa Krzysiaka.

   1. Kamil mówi

    Ale nie było kredytów i długów które zgliszcza zrobiły z gminy na dobre długie lata .

 40. Romek mówi

  Dozynki piękne. Dużo ludzi. Wspaniała atmosfera

  1. Rolnik mówi

   Rada Gminy, wójt i zastępca oraz 24 ech sołtysów to 41 osób plus zaproszeni goście.
   Na obiedzie pojawia się 12 osób.
   do PEŁNEJ ZGODY trochę daleko.
   No ale czemu się dziwić? Zasługa Wójta.

   1. Zorientowany mówi

    No nie wiem czy winą wójta jest to, że radny nie poczuwa się do tego, że mnóstwo innych osób postarało się, żeby zorganizować obiad, żeby zostali godnie przyjęci, a zostali przez takie zachowanie radnych i sołtysów zlekceważeni (lekko mówiąc, bo prosi się powiedzieć, że mieli ich w d….).

 41. Anonim mówi

  W porównaniu do lat poprzednich bardzo mało ludzi .Po skąpanej w słońcu mszy wszyscy mieli chyba już dość i większość skupiła się na zimnych trunkach i kiełbaskach,mało kto chciał słuchać to co powiedzenia miał Wójt. Szczególnie , że przed Wójtem występowała jakaś pani , która przynudzała dość skutecznie i stanowczo za długo.

  1. Basia mówi

   Powinni już dawno zmienić przemawiającą ,nie ma młodszych kobiet,bardziej zadbanych? To aż się niesmacznie ogląda gdy tak zaniedbana podstarzała kobieta prowadzi tak piękna i kolorową imprezę.Przecież dentysta i makijażystka to w dzisiejszych czasach podstawa.

   1. Łysol mówi

    Nie Ładnie tak oceniać kobiety. Pani Ela zawsze pięknie wygląda i znakomicie prowadzi takie uroczystości, jest nie zastąpiona i będzie takie uroczystości prowadzić nie 8 miesięcy ale jeszcze przez 5 lat kolejnej kadencji Burmistrza Koziny .

   2. Wkurw... mówi

    ojojoj… ktoś tu naprawdę ma jakiś kompleks mniejszości i niedowartościowany własną osoba, skoro musi sobie pojechać po kimś, kto posiada niepodważalne doświadczenie… swoją droga, ciekawe czy aż tak brzydka jesteś, że szukasz defektów u innych? hm… rozumiem że spojrzenie w lustro może być dla Ciebie przykre, ale to nie jest niczyja wina, tym bardziej jeśli sama nie masz jaj żeby stanąć na scenie i się wypowiedzieć, ale komentarze pisać to jest już komu.

    1. Stasiu mówi

     W sumie po co lustro? Pan Radny Powiatowy ma idealną łysą przestrzeń na swojej głowie, żeby się przejrzeć (zwłaszcza jak jest spocona).
     Tyle że jak chmury wyszły, słońce zaszło, to i odbicia w pustej łepetynie nie było.
     Brawa dla organizatorów! zajebista impreza!

   3. Obserwator mówi

    ten komentarz oceniający konferansjerke jest tak niesmaczny… jak można być takim hipokrytą…. chętnie zobaczę komentującego w akcji… z mikrofonem w ręku.

   4. Uczestnik mówi

    Cóż, prosze pokazać swoją własną twarz wtedy możemy porozmawiać o wyglądzie.

    A tak na poważnie – pani Ela topiękna kobieta, z wielkim doświadczeniem i wiedzą. Czyżby zazdrość?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.