- Reklama -

Pędził 115 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym

Brakiem wyobraźni wykazał się 30-latek, który w poniedziałek (18 stycznia) pędził samochodem marki Volkswagen w terenie zabudowanym, przekraczając dopuszczalną prędkość o 65 kilometrów na godzinę. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Obsza. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek na drodze. Pamiętajmy, że na drogach zrobiło się ślisko. Zderzenie przy takiej prędkości z pewnością mogłoby skończyć się tragicznie.

Brakiem wyobraźni wykazał się 30-latek z gminy Obsza (powiat biłgorajski), który w poniedziałek około godziny 14.40 pędził samochodem marki Volkswagen w terenie zabudowanym, przekraczając dopuszczalną prędkość o 65 kilometrów na godzinę. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Obsza. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, na drogach zrobiło się ślisko i niebezpiecznie. Zderzenie przy takiej prędkości mogłoby skończyć się tragicznie.

- Reklama -

młodszy aspirant Joanna Klimek

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Adrian ten od Krowiarki mówi

    W Polsce powinni rozbudować sieć szpitali psychiatrycznych dla takich idiotów. Poszedł by na 3 miesiące å jak by wylazł za pół roku to może by zaczęło do takich miszczuni ów docierać do łbów co to jest potęgą szybkości i nieodpowiedzialności.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.