kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Pech 25-latka

- Reklama -

O sporym pechu może mówić 25-latek z gminy Tomaszów Lubelski, który wczoraj został poszkodowany w zdarzeniu drogowym w miejscowości Obsza. Jadący z przeciwka kierowca ciężarówki na łuku drogi zaczepił naczepą vw, którym kierował 25-latek. Pojazd mieszkańca gminy Tomaszów Lubelski został poważnie uszkodzony. Ponadto jak się okazało poszkodowany w zdarzeniu mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Wczoraj w Obszy doszło do nietypowej kolizji. 59-letni mieszkaniec gminy Stary Dzików kierując samochodem ciężarowym m-ki Man z naczepą, na łuku drogi doprowadził do kolizji z kierującym vw 25-letnim mieszkańcem gminy Tomaszów Lubelski. Kierowcy jechali z przeciwnych stron kiedy to naczepa ciężarówki zaczepiła na łuku drogi volkswagena. Poszkodowany 25 latek miał pecha ponieważ w wyniku zdarzenia jego pojazd został poważnie uszkodzony. Doszło do do wyrwania przedniego zawieszenia w jego pojeździe. Przy okazji okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy, miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Na szczęście mężczyźni nie odnieśli obrażeń w tym zdarzeniu.
Kierowca ciężarówki otrzymał mandat, natomiast 25 latek za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

urząd MArszałkowski projekt

KWP LUBLIN

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.