Krystyna Deryło- główny

- Reklama -

Paznokcie hybrydowe

Co to jest manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, której efekty są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.

Na czym polega manicure hybrydowy?

Najpierw kosmetyczka opracowuje płytkę paznokcia, nadając jej odpowiedni kształt, usuwa skórki, odtłuszcza opracowywaną powierzchnię paznokcia, następnie w Gabinecie Odnowy Biologicznej La Madame nakładana jest specjalistyczna baza witaminowa lub baza utwardzająca płytkę paznokcia, całość suszona jest w lampie UV. Po utwardzeniu bazy nakładany jest lakier (w zależności od koloru 1-2 warstwy), który także jest utwardzany w lampie UV. Następnie na paznokcie nakładany jest top wykańczający z połyskiem lub w macie w zależności od gustu klientki. Na koniec wierzchnia, lepka warstwa nabłyszczacza zostaje zmyta. I manicure hybrydowy jest gotowy.

Zabieg jest bezpieczny i nieszkodliwy dla paznokci wykonywany przy pomocy jednorazowych narzędzi lub dokładnie dezynfekowanych. Dodatkowo, co zachęca wielbicielki hybrydowych paznokci, można go powtarzać tak często, jak się chce. I za każdym razem cieszyć się nowymi, pięknymi kolorami.

 

Paznokcie hybrydowe ważne fakty

- Reklama -

– Paznokcie wykonywane metodą hybrydową są bardzo trwałe. Można więc zapomnieć o odpryskach i nietrwałych lakierach.

– Efekt utrzymuje się do trzech tygodni. Po tym okresie manicure hybrydowy trzeba wykonać ponownie.

– Metoda hybrydowa zakłada pracę na naturalnej płytce paznokcia, ale w razie potrzeby płytkę można przedłużyć, a paznokieć nie jest uszkadzany, co uważane jest za największą zaletę manicure hybrydowego.

– Zmywanie manicure hybrydowego jest możliwe tylko poprzez zastosowanie specjalnego zmywacza na bazie acetonu lub przy pomocy frezarki.

– Paznokcie hybrydowe mają ładny i naturalny wygląd, a dodatkowo są błyszczące znacznie bardziej niż w przypadku klasycznego manicure.

– Zabieg nie wymaga posiadania długich paznokci. Manicure hybrydowy świetnie wygląda zarówno na długich, jak i na krótkich paznokciach.

– Można go powtarzać tak często, jak się chce, bo zabieg nie osłabia płytki paznokcia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.