kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Paweł Babiarz zostaje czy żegna się z Ładą?

Na zdjęciu kapitan Łady 1945 Biłgoraj - Patryk Dorosz, dziękuje trenerowi Pawłowi Babiarzowi tuż po spotkaniu z KS Drzewce. Ale tylko za ten mecz, czy za współpracę w całym sezonie? - Szanse na pozostanie w klubie oceniam 50 na 50. Wkrótce zarząd powinien poinformować jaka jest decyzja - mówi szkoleniowiec piłkarzy niebieskich koszulkach.

- Reklama -

To było efektowne pożegnanie Łady ze stadionem przy ulicy Targowej. Ostatni mecz w Biłgoraju i jakże ważny, bo z bezpośrednim sąsiadem w tabeli. Ostatecznie biało niebiescy wygrali  4:1 (1:1). Dzięki wygranej, Łada ma już pewne co najmniej piąte miejsce na koniec sezonu. Jest jeszcze cień szans na czwarte, bo tyle samo punktów ma Start Krasnystaw, ale w ostatniej kolejce Łada musiałaby wygrać w Wierzbicy, a Start nie może wygrać ze Stalą Poniatowa na swoim boisku. Czyli raczej piątka, ale to i tak ogromny sukces w debiutanckim sezonie beniaminka na czwartoligowych boiskach.

To było efektowne pożegnanie Łady z własnym stadionem, ale możliwe, że to był też ostatni mecz Pawła Babiarza na ławce trenerskiej w Biłgoraju:
urząd MArszałkowski projekt
 – Nie wiem. Szanse oceniam 50 na 50. Możliwe, że informacja z klubu będzie pod koniec tygodnia. Będę w środę w Biłgoraju i pewnie zapadnie decyzja co dalej. Trudno mi powiedzieć jaką decyzję podejmą działacze. Jest dużo znaków zapytania co do dalszej naszej współpracy, żeby już powiedzieć, czy zostaję w Ładzie na następny sezon, czy się rozstajemy – tłumaczy Nowej Gazecie Biłgorajskiej szkoleniowiec.

 

- Reklama -

18 Komentarze
 1. Roztoczanin pl mówi

  Pan Babiarz się pewnie nie położy znając Tomasovię ale czy będzie godny Gacenki.Biłgoraj to ambitna drużyna.

 2. Roztoczanin pl mówi

  Pomoc też szła dobrze z opolem niczym Pan Rybak i Grocho Biłgoraj do Boju.

 3. Roztoczanin pl mówi

  Zagrajmy kilka sparingów z przyjaciółmi że stalówką i innymi drużynami 2 i 3 ligi zobaczymy gdzie jesteśmy. Ps. Błajda przypomina mi Żuchnika. Ale to trzeba aspiracji szybkości i głowy chyba da radę.

 4. ebeebe mówi

  Ładne pożegnanie, ale jak odejdzie do Tomasovii i zabierze co lepszych zawodników ze sobą to w następnym sezonie będzie miał chyba niezbyt miłe powitanie na stadionie przy Targowej.

 5. Majdaniak mówi

  Hehe dobrze dobrze mieliście trenera który zbudował fajny zespół na awans to go nie poszanowaliscie bo z Zamościa i niektórych dupa piekła to wzięli babiarza który w tamtym roku był w 5 klubach . Rozpieprzyl drużynę i wraca do siebie a wy się martwcie komu będziecie skład ustalali

  1. Anonim mówi

   Sama prawda . Fachowcom z zarządu trzeba za tamte decyzje podziękować , żaden z nich w piłkę nie grał i nawet nie raczył podpytać tych co kiedyś grali .

 6. Kibic mówi

  Paweł żegnamy Cię tradycyjnym staropolskim spierd…aj. Na dłoni widać że już ogrywasz swoich najemników.
  Życzę mądrości prezesom łady przed wyborami nowego trenera.

 7. j.w mówi

  To może Babiarz do Tomasovii, a do Łady ściągnąć Sadowskiego, który niedawno z Tomasovii odszedł.

 8. Kibic mówi

  Zawsze mówił nie prawdę, teraz 50/50 . Wiadomo ,że już namawia chłopaków aby z nim poszli i Ładę opuścili dla takiego fachowca .

 9. sad mówi

  ostatnio mowil ze zostaje, teraz 50/50, trenerze po co to mydlenie oczu?
  Za nogami paru skórokopaczy musisz Pan ze sobą zabrać 🙂

 10. Bks mówi

  Już można robić sondę kto nowym trenerem . Kogo widzicie na tym stanowisku ?

 11. Qwe mówi

  Źródła Tomaszowskie donoszą że dogadane jest w Tomasovii i to od jakiegoś czasu , więc nie wiem po co cała ta szopka .

 12. Anonim mówi

  Każdy by uciekł widząc tylu idiotów dookoła , którzy nie pomagają tylko kopia dołki i kto by nie przyszedł nowy to też tak będzie

  1. Fan Łady mówi

   Hahaha, kto mu dołki kopie? chyba Ci jego kopacze co ich pociągał cholera wie po co ,tzn wiadomo po co , żeby zarobili i się nie narobili . On nie umie przyjąć słów krytyki , uwarzą się za wybitnego znawcę a ciekawe dlaczego tyle klubów już zdążył obskoczyć bo chyba nie dla tego, że jest dobry ?! Mam nadzieję, że w końcu jakiś klub potraktuje go tak jak on Ładę, kłamca ! Nie zapomnij zabrać Dorosza ze sobą!!!

 13. Fan Pawła mówi

  Witamy legendę ponownie w Tomasovii!!! Razem po awans.

 14. Tomasz mówi

  W Tomaszowie mówią że już dawno dogadany
  Powywalać wychowanków i uciekać
  Trener HaHa

  1. Qwe mówi

   dokładnie tak będzie najpierw odejdzie potem zabierze że sobą część szrotu który naściągał a my zostaniemy z zawodnikami swoimi których albo wysłał na wieś albo mało grali . Taki będzie efekt roku rozwalania drużyny .

 15. Anonim mówi

  Za dużo kłapiesz dziobem trenerku. Decyzję już podjęta parę miesięcy temu. Jesteś zdrajca bez honoru.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.