Pasja sposobem na życie

Biłgorajskie Kino na Obcasie, to recepta na udany wieczór w filmowym stylu,  podczas którego  można  było spotkać się z przyjaciółkami, poplotkować o nowościach kosmetycznych, zasięgnąć porad dotyczących urody czy wymienić informacje o najnowszych trendach modowych.

Nie zabrakło również spotkanie z ciekawymi ludźmi (Marzeną Kowalską oraz Elżbietą i Dariuszem Nizio), którzy opowiedzieli o swoich pasjach i podpowiedzieli co zrobić, aby pasją stała się pracą. Biłgorajskie Kino na Obcasie, to także pozytywne emocje w trakcie losowania nagród oraz pokaz komedii romantycznej „Kobieta sukcesu”.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli:

Marzena Furmanek- zajmująca się charakteryzacją gwiazd oraz make- up gwiazd. Absolwentka Wydziału Charakteryzacji Filmowej i Teatralnej Warszawskiej Szkoły Filmowej B. Lindy M. Śląskiego. Posiada doświadczenie przy produkcjach filmowych, teatralnych, teledyskach, pokazach mody, reklamach, sesjach modowych znanych prasowych tytułów oraz  

Elżbieta i Dariusz Nizio, właściciele Dworu Sanna w Wierzchowiskach oraz Winnicy Dworu Sanna.  Producenci wina Solaris, które  zostało docenione w Międzynarodowym Konkursie Galicja Vitis 2015 zdobywając drugie miejsce i Złoty Medal. 

O tym jak zdobyć pieniądze na realizację swoich zainteresowań opowiadała Halina Bazan– kierownik rynku pracy z biłgorajskiego Urzędu Pracy.

Podczas imprezy Panie miały możliwość skorzystania z porad stylistki gwiazd i celebrytów-  Gabrielli Yatski,  obejrzenia stoisk z biżuterią, kosmetykami, obuwiem dla dzieci, bielizną. Były zabiegi kosmetyczne, pokazy „robienia” paznokci, badanie przesiewowe wzroku.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.