- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Parafianie zajmują miejsca mieszkańcom?

A to obrazek z niedzielnego Biłgoraja: - Ludzie przyjeżdżający do kościoła przy ulicy Polnej, nagminnie utrudniają życie mieszkańcom bloków i domów prywatnych, parkowaniem - pisze mieszkanka. I pokazuje zdjęcie, jak to wygląda dzisiaj.

- Reklama -

– Parkują na ulicy jak i przy blokach, gdzie miejsca parkingowe są przeznaczone dla mieszkańców. Pomimo próśb przekazywanych do proboszcza nic się nie zmienia. Przesyłam zdjęcie z dnia dzisiejszego – napisała mieszkanka Biłgoraja.

- Reklama -

16 Komentarze
 1. Escobar mówi

  Dziwne to miasteczko ten Biłgoraj. Brać księdza za bety niech buduje parking. Ale sam ,niedac się wymigac zwalić koszty na ludzi. Niech sam buduje ,stac go. jak chce mieć pełna tace.

  1. Jania mówi

   Czy jeden raz w tygodniu to tak wiele żeby pomóc innym. A te parkingi przed blokiem to są ich własnością.

 2. Maks mówi

  Odpusc nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom.

 3. Imie mówi

  KOSCIOL KLER jest najbogatszą instytucja w tym kraju. Niech proboszcz wybuduje parking! wstyd aby tam nie było parkingu.
  KLER ma miliony ma nieruchomości. Stać ich spokojnie.

 4. Gosc mówi

  a kto na tych slamsach ma samochód?
  można na palcach policzyć, więc raczej miejsca parkingowe nie są tam potrzebne. nie mają własnego parkingu tylko ogólnodostępny po co ta sensacja, szczyt głupoty takie donosy pisać

 5. Wojti mówi

  Proponuje mandat karny w ramach pokuty.

 6. Bobi mówi

  Dokładnie parkują na skrzyżowaniu. Wielokrotnie Zgłaszane na kmzb ale wiadomo po parafia komendanta

 7. Czytelnik mówi

  drodzy czytelnicy, nie chodzi tu o to czy bloki do wyburzenie czy nie ta ulica i wiele innych podobnych to nie miejsce parkingowe, nie ważne czy to koło kościoła czy innego obiektu.

 8. Gość mówi

  super tytuł artykułu, „parafianie- parafianin” polecam sprawdzić znaczenie tego słowa w słowniku języka polskiego np.w internecie szybciej i sprawa jasna 😂😂😂

 9. Jerzy mówi

  bloki są do wyburzenia przeniosą was na wolę mała będzie spokój kto tam ma samochód nie wiele osób baba szatanem stoi

 10. ABC mówi

  Od kiedy droga i pas drogowy jest własnością okolicznych mieszkańców? Redakcja zamiast łagodzić nieporozumienia, szuka sensacji. Niby przypadkowe zdjęcie pierwszego auta z numerem rejestracyjnym. Poziom „niezależnego dziennikarstwa” żenujący.

 11. ojej mówi

  A nie tak dawno pamiętam, jak mieszkańcy utrudniali życie innym, to gazeta nie pisała, było tu jedno wielkie śmietnisko z powywieszanymi szmatami . Jakieś graty, opony, szmaty, drewna itp., Żal było patrzeć ,a teraz księdza się czepić, i utrudnienia wielkie. Po drugiej stronie bloków miejsca dość. Uważam, że aż za dużo , inni tak nie mają na mieście.

 12. Adela mówi

  I tu widać cały problem, nie tylko w tym miejscu. Mieszkańcy bloków traktują parkingi przy ulicach jako swoje, bo maja bloki niedaleko, A to są parkingi ogólnodostępne.

 13. az mówi

  Czy to aby nie te bloki maja iść do wyburzenia ze względu na ich zły stan techniczny?

 14. az mówi

  Podobne parkowanie odbywa się w niedzielę na Krzeszowskiej od kościoła.
  Z tym że tam parkują na bardzo wąskim chodniku utrudniając ruch przechodniom.

 15. sssss mówi

  Pod latarnią najciemniej. Gdzie jest policja??? „Linia ciągła nie zabrania parkowania, ale zatrzymując się wzdłuż niej, trzeba pamiętać, że pozostawiony pojazd nie może zmuszać innych do najeżdżania nalinię”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.