- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Panele fotowoltaiczne szansą na dodatkowy zarobek

Wielu z Państwa słyszało zapewne o instalacjach fotowoltaicznych, czyli o panelach słonecznych służących do produkcji energii elektrycznej. Przy obecnym poziomie wsparcia każdy, kto ma możliwość montażu instalacji, powinien zastanowić się nad taką inwestycją. Od 1 stycznia każdy właściciel elektrowni słonecznej o mocy do 3 kW otrzyma za sprzedaną kilowatogodzinę 75 groszy, a od 3 kW do 10 kW – 65 groszy. Taryfy za sprzedaż energii będą obowiązywały przez 15 lat.

- Reklama -

Co to oznacza dla inwestora? Oznacza to, że przez 15 lat własne potrzeby na energię będą zaspokojone, a dodatkowo można zarobić nawet do 6 500 złotych rocznie za sprzedaż nadwyżek energii. Firma GOLDSUN, lider rozwiązań ekologicznych dla domu, chętnie pomoże w doborze oraz poprowadzi Państwa przez procedury niezbędne do uzyskania taryf gwarantowanych.

Specjaliści firmy GOLDSUN, którzy są cenionymi fachowcami w branży, są zawsze dostępni pod numerem telefonu 84 888 01 87 (centrala w Zamościu) lub w oddziale w Biłgoraju pod numerem 84 888 01 97 albo w siedzibie pod adresem ul. Plac Wolności 13 (I piętro).

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.